Працював в компанії близько 3-х років, за час співпраці не було ніяких негативних моментів, можу відзначити комунікацію з менеджерами та бухгалтерами, всі мої питання закривались максимально швидко та якісно, компанія дала мені суттєвий поштовх у моєму розвитку, також не малу роль в моєму розвитку відіграло менторство старших колег, які допомагали в складних задачах та давали поради в моєму подальшому розвитку та за час співпраці зміг розвитись до спеціаліста Senior level
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.