14 жовтня 2024 11:57
Я працював в цій компанії майже два роки і хочу поділитися своїм досвідом. Мій шлях тут розпочався з позиції трейні, і завдяки якісному процесу стажування я отримав можливість бути залученим до реального проєкту.
Велика подяка менеджеру за його постійну підтримку та готовність допомогти у будь-яких питаннях. Особливо хочу відзначити мого ментора, який відіграв важливу роль у моєму професійному розвитку, надаючи постійний фідбек і допомагаючи мені розвивати необхідні навички.
Також відзначу дружній колектив, в якому завжди панує атмосфера підтримки та співпраці
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.