5 жовтня 2022 18:40
Нічого не маю проти,коли у рекрутера поганий настрій, або коли він не може адекватно відповідати на повідомлення, але судіть самі, просто додам пряму мову))) «наверное попрошу поддержку заблокировать Вас навсегда, и на джини и на доу после угроз без обоснованными отзывами, нормальные компании закрывают вакансии такие как рекрутер за день в нынешнее время, а Ваше критическое мышление оставьте при себе, оно нам не интересно». Щоб ви зрозміли це рекрутер написав у відповідь на те, що вакансія була відкрита 4 жовтня, а 5 жовтня мені написали що вже «декілька» кандидатів на стадії отримання офферу, що викликало сумніви в прозорості відповіді рекрутера. Ну як мінімум про ділове листування тут мови не має. Побажаю компанії розвитку, і по менше не професійних рекрутерів)
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.