FH Solutions

Харків

I worked in the friendly team at FH Solutions for 2 years. Thanks to this company, I received good skills, a base that leads me to great goals.
This is the place where they will always understand, give advice and help, and support you in all your endeavors.
The only drawback is that we couldn’t see everyone in person, gather as a team, as before in the office.
I am extremely grateful to FH Solutions for the entire experience, I will miss you!

Вітаю, я працюю у компанії FH Solutions вже 1 рік і за цей час в мене склалося гарне враження про компанію і команду загалом.

По-перше, це дуже крутий колектив. Колеги — це не просто співробітники, це команда, яка завжди готова підтримати, допомогти та подарувати гарний настрій. Завжди можна знайти підтримку та спитати пораду.

По-друге, це умови праці. Мені подобається, що є бонуси, що компанія надсилає подарунки та вітає з усіма святами. Це дуже цінно, особливо зараз, в умовах війни.

По-третє, це велика підтримка. Це регулярні 1-1, швидке вирішення будь-яких питань та своєчасне надання інформації. Мені дуже подобається, що будь-яке питання вирішується швидко та прозоро.

Загалом можу сказати, що це комфортний простір для роботи та для розвитку своїх навичок.

Підтримали: Daria Maleeva

Валерія, дякуємо за відгук! Раді бачити тебе частиною ношої команди.

Вітаю, дуже не раджу цю компанію, відкликнулась на посаду «UX/UI Designer» мені дали анкету та доволі об‘емне тестове, я все виконала, сказали чекати на фідбек 2 дні, пройшов тиждень, мої повідомлення ігнорують, дуже неприємно трати свій час і отримати таку безвідповідальність та неповагу до себе.

Підтримали: Anton TsedikAlexey Khardin

Доброго дня, перепрошуємо, що не вчасно був надісланий відгук, але вам надсилали фітбек на єлектронну пошту. Також давали відгук на сайті Djinni