Fgfactory

Віддалено

4 відгуки

Провівши два роки 2D-художником у FG Factory, я можу з упевненістю сказати, що це чудове місце роботи, особливо для тих, хто цінує гнучкий графік. Під час вторгнення в Україну компанія зробила все можливе, щоб підтримати своїх співробітників, за що я щиро вдячна.

Найбільше ціную ставлення керівництва до своїх працівників, тут до тебе завжди відносяться з повагою. Атмосфера в колективі чудова, команда завжди підтримає та виручить, що мотивує з ще більшою відповідальністю ставитись до роботи та досягати кращих результатів.

Загалом FG Factory отримує від мене велику подяку та рекомендацію. Якщо ви шукаєте кар’єру в 2D-мистецтві з гнучким графіком та дружнім професійним колективом то вам сюди.

З великим задоволенням хочу поділитися своїм позитивним досвідом роботи в fgfactory. Робочий процес тут — це цікаві завдання, можливість працювати за гнучким графіком, що дозволяє мені зберігати баланс між роботою та особистим життям.

Колектив дружелюбний, завжди готовий до спільної роботи та взаємодопомоги. Відчувається сприятлива атмосфера, яка сприяє розвитку та досягненню результатів.

Велике спасибі команді fgfactory за можливість бути частиною такої чудової компанії. Рекомендую цю команду тим, хто цінує гнучкість графіка та високий професіоналізм колективу.

Працюю в FgFactory з червня 22-го року на посаді game UI/UX designer. Так, тут немає такої кількості різних бенефітів що можуть собі дозволити великі студії. Але те що тут є, то це дуже гнучкий графік роботи, дійсно людське відповідальне ставлення до співробітників, мінімальна корпоративщина. Дуже різнопланові проєкти, що дозволяє розвиватись в багатьох напрямках. Можливість тримати карму чистою, не займаючись гемблінгом, едалтом і іншою лудоманією.

Навіть якщо компанія переживає не найкращі моменти, вам скоріше за все запропонують часткову загрузку на цей період. А не просто звільнять одним махом пів відділу, як іноді практикують поважні студії.

Колеги хороші, приємні люди, з якими просто знайходити спільну мову. Керівництво менеджерить окремі проєкти, тож ви постійно в комунікації по ходу роботи.

А ще влаштовувався сюди я в дуже не простий для себе період, коли через звільнення мені потрібно було дуже швидко знайти іншу посаду в самий розгар війни. Я вхопився за перший офер, і з того моменту ніразу за це не пошкодував. Вважаю що мені в той момент дуже пощастило потрапити в потрібне місце, до потрібних людей.

Вітаю дорогі друзі. Робив тестове, текст якого складено з помилкою. Точного відгуку не отримав.
Не рекомендую витрачати час.