White Label

21...80 спеціалістів
Ужгород, Варшава (Польща)

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працювала в команії більше 3 років і враження про нашу співпрацю тільки позитивні. В компанії дійсно дуже хороший колектив, тут панує дружня атмосфера, керівництво завжди готове йти на зустріч у всіх питаннях та швидко реагує на всі запити працівників для того аби створити максимально комфортні умови роботи. Також тут ви зможете отримати — цікаві проекти, гнучкість, максимальну прозорість, безкоштовні курси англійської, вчасні виплати по зп та багато інших переваг :)

Однозначно рекомендую компанію WhiteLabel!)

Працював віддалено на проектах для компанії. Проекти цікаві і різноманітні. Люди привітні, компетентні, завжди на зв’язку і готові відповісти на запитання. Отримав задоволення працюючи з колективом компанії. Планую надалі підтримувати робочі і дружні відносини з командою White Label.

— чудова атмосфера в колективі
— цікаві проекти
— можливість персонального росту у багатьох напрямках

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.