FAVBET Tech

Пропрацював в компанії вже як півтора року. Пригадую процес рекрутінгу та працевлаштування, який приємно порадував так як спілкування було доволі тісне та з чітко запланованими кроками. Також приємно здивував сам підхід до влаштування, тут ваші навички не будуть недооцінювати як і в роботі так і в заробітній платі, чого не вистачало в минулій компанії.
Дуже якісне місце роботи, просторий новенький офіс з купою різних плюшок, а також бонусними програмами які постійно доповнюються (страховка, спортивний зал, всілякі спортивні івенті і таке інше).
По технологіям та підходу до роботи компанія постійно прогресує та розвивається, додаючи постійно щось нове для покращення результатів, але ніколи не забуває про відгуки та пропозиції від колег.
Колектив дуже різний, але кожен розуміє чим він займається та професійно підходить до своєї справи. Одним із головних пунктів які для мене важливі це повага в колективі, що тут і підтримується, проте ми завжди можемо поговорити і на дружньому рівні, що теж є великим плюсом у відносинах в середині команди.
Ще хотів би відмітити комунікацію з HR командою всередині компанії, які завжди допоможуть по відкритим питанням, зорієнтують по бюрократичним моментам та просто за душевну атмосферу.

За весь період, мабудь кращій роботодавець в моїй карʼєрі ))) чудова команда і комунікація між департаментами, а це рідкість. Зручний офіс та та можливості для розвитку (складаються та погоджуються плани навчання та тренінгів на рік). Немає жорсткої бюрократії по роботі з... та по... робиш результат, роби його там і тоді коли зручно.

В компанії працюю вже 7-ий рік, почавши шлях із простого оператора колл-центру. З часом перейшов на позицію Junior QA Engineer в ІТ-департамент і вже зараз працюю як QA Lead. Достатньо організовані процеси, задоволений умовами співпраці, «плюшками», що компанія надає, отримую оперативний фідбек про свою роботу. Подобається, що є розуміння, куди рухається компанія і що все стабільно

Я прийшла у компанію після успішного проходження курсу з Erlang, який був організований Favbet. Для мене всі три етапи співбесіди виявились максимально позитивними, хоч і хвилювалась дуже, оскільки це моя перша робота в IT. Окрім, скажімо так, офіційних моментів, для мене було важливе ставлення співробітників та атмосфера у компанії, не дивлячись на те, що працюю віддалено. І я отримала, що хотіла, моя команда допомогла мені максимально швидко адаптуватися, оперативно реагували на незрозумілі для мене моменти у роботі, вичерпно пояснювали і завдяки цьому я успішно пройшла випробовувальний термін і мені запропонували подальшу співпрацю. Щаслива зростати разом з такими крутими хлопцями та дівчатами з моєї команди!

Пройшов два етапи співбесіди в компанії, після тех співбесіди, нічого не відповіли, питання проігнорували, вів бесіду з Tania Tymoshenko (djinni.co/...​-recruiter-v-favbet-tech)

Дякую, що підсвітили цей недолік, який, на жаль, мав місце бути. Зі свого боку ще раз хочу перепросити, в подальшому буду більш уважна до процесу роботи. Вдячна, що знайшли час проговорити та закрити дану ситуацію особисто. В будь-якому випадку, сподіваюсь, що це не повпливало на Ваше сприйняття компанії.

Проходимо формальний тест із Юлією (djinni.co/...​recruiter-at-favbet-tech)
Юлія НЕ каже, що попереду крінжовий діалог із бидлюганом і поліграф (про це не пишуть і у описі вакансії теж), але про це потім.
Проходимо прескрін.
Проходимо технічну співбесіду.
Наче все ок, тебе запрошують «на бесіду» у СБ(Служба Безпеки) фавбет.
Добираємось до високоповажного бидлюгана із палицею на 5 поверсі пішки (м. Київ, метро Почайна), бо все настільки секьюрно, що аж ліфт не їде на 5 поверх (насправді ліфт не працює, бо вони бояться маски-шоу і сховались так, щоб знати коли нагрянуть «гості»). Бидлюган поважно муркоче щось типу «прахадіє, пагаварім», і ти проходиш повз вікно-дзеркало (потім стає зрозуміло що там офіс СБ і поліграф). Йдеш канцелярським коридором до безіменної кімнати, де бидлюган візьме папірець і поважно буде задавати тобі питання.
Потім тобі дадуть анкету, а коли ти її заповниш, і передаш її йому в руки — ти будеш шокований, бо цей бидлюган почне розказувати про тебе те, що НЕ може НІХТО знати КРІМ тебе і ПРОВАЙДЕРІВ. Тобто вони ЗІБРАЛИ НЕЗАКОННО про мене інформацію.
Тобі тільки що розказали де ти жив, коли, скільки і з ким.
Сподіваюсь за них візьмуться СБУ. Ну або «волонтери» ;)
Компанія Фавбет вже мала позови від фізичних осіб (і не тільки трудові, поцікавтесь). Наразі відкрито не 1 справу, хто знає де шукати — знайде.
Хочу всіх попередити, фавбет порушує ваші права. Вони — злочинці.
Мирного неба.

Доброго дня, Володимире!
Процеси рекрутингу в нашій компанії сформовані та функціонують вже не перший рік, вони є стандартизованими абсолютно для всіх наших майбутніх колег незалежно від фахового напрямку.
Дещо дивно отримати Ваш відгук саме зараз так як, Ви були у нас 20.06 (майже півроку тому).В будь-якому випадку, нам прикро і ми перепрошуємо, що у Вас залишились такого роду враження, адже для нас це велика рідкість і поодинокий випадок

Yulia Ivanchuk, [03.07.2023 11:53]
teams.microsoft.com/...​-4756-a55f-90ae100c0e2e"

Yulia Ivanchuk, [03.07.2023 11:54]
Доброго дня, це Юлія, посилання на нашу розмову , вакансія SEO

Max Demtsuh, [03.07.2023 11:54]
Доброго дня, яку розмову?

Yulia Ivanchuk, [03.07.2023 11:55]
Ми домовлялись про онлайн співбесіду що до вакансії SEO спеціаліста, компанія FAVBET

Yulia Ivanchuk, [03.07.2023 11:55]
ви залишали відгук на нашу вакансію, ми телефоном спілкувались у четвер

lpnu.ua/...​-komisiia/pravyla-pryiomu

Max Demtsuh, [03.07.2023 11:56]
Ви мені мали дати деталі зустрічі, я від вас їх не отримав

lpnu.ua/...​khuvannia-do-universytetu

Yulia Ivanchuk, [03.07.2023 11:56]
Все надіслала на електронну пошту (

Yulia Ivanchuk, [03.07.2023 11:57]
robota.ua/...​a/company0/vacancy9390144

Yulia Ivanchuk, [03.07.2023 11:58]
Ми можемо зараз зустрітись і поспілкуватись ? у вас буде мога якраз уточнити усе що для вас є важливим безпосередньо у тех ліда

Yulia Ivanchuk, [03.07.2023 12:02]
Підкажіть чи готові спілкуватись чи переносити зустріч ?

Max Demtsuh, [03.07.2023 12:08]
нажаль вже немає бажання спілкуватись, дякую

Підтримали: Nikita Zakharchenko

Дуже дивна розмова з рекрутером. Пропустимо пункт, що ми не домовлялися про зустріч, але, Favbet, ви якось зв’язані з Львівською політехнікою???))))****???

YZYuliia Zhenilo
Добрый день Антон. Как работаете в офисе или удалённо? Сколько лет на Реакт? На какой оклад претендуете? как работаете в офисе или удаленно? В каком городе находитесь?
В случаи оффера как сможете быстро приступить?)

16 лип 2021 14:32
Работаю с начала пандемии удаленно. Год реакт и год ангуляр. 1800$ нетто. Работаю с начала пандемии удаленно. На данный момент нахожусь в Луцке, рассматриваю релокейт. С сентября

16 лип 2021 14:43
с чем не работали ? на какой оклад претендуете? сколько лет опыта на реакте?

16 лип 2021 15:25
Спасибо что обратились. Я бы посоветовал вам показаться врачу, возможно помогут окулист или психиатр

16 лип 2021 15:26
А Вам поменьше хамить! Удачного поиска

16 лип 2021 15:27

у Вас нет в профайле дат и периода, проектов, линк вообще не заполнен.!

16 лип 2021 15:28
Извините если я вас чем то оскорбил, я и правда вам хотел помочь. Но перечитайте наш диалог и проанализируйте, что пошло не так

16 лип 2021 15:29
а Вы свои профайлы.

16 лип 2021 15:29
Всего доброго

Добрый день Антон, по поводу Вашего комментария на ДОУ.
Да действительно, произошёл странный диалог, за что, искренне прошу прошение. В частности за то, что потревожило Вас и задублировали вопросы по своей загруженности. Спасибо, что обратили внимание, хорошего Вам дня!

Найкраща, без перебільшення, компанія, у якій мені довелось коли-небудь працювати. Колектив душевний, офіс комфортний, в будь-яких питаннях керівництво намагається завжди іти на зустріч. Використовують найновіші підходи в розробці. Як на мене — найкраще місце для розвитку програміста.

В компании, к сожалению, не получилось поработать из-за личных причин, но после собеседование очень хотелось попасть именно в эту компании. На собеседование не тупо CoreJS спрашивали, а больше был разбор архитектур приложений и выбор в них библиотек и подходов.

Никита, спасибо большое, за отзыв о нашей компании! Очень жаль, что не получилось поработать вместе, было приятно с тобой пообщаться!

Проработал около 2 лет в QA команде. Коллектив добрый, все готовы тебе помочь в решении не стандартных задач. Продукт крутой + компания открыта к развитию. Провел лучшие годы)

Проработал в компании год. Тут вам предложат хороший уровень зп, хороший и довольно просторный офис (тут есть досуг на любой вкус — есть неплохой спортзал, теннисный стол и есть отдельное помещение курилка, вам не надо будет бегать на улицу :). Есть кофе чай и раз в неделю вам привезут фрукты-печеньки) Рядом несколько заведений общепита с приятными ценами и хорошим качеством пищи.
По технологиям компания старается всегда быть в тренде, поэтому здесь есть чему учиться и куда развиваться.
Коллектив разношерстный — тут будет комфортно как студенту так и взрослому человеку.
Есть клетка с белкой дегу) кто придет сюда работать почешите ей щечку за меня)
Отдельное спасибо HRовашкам — Оксане и Оле. Они реально задают атмосферу и даже если они устали и загружены работой, то все равно найдут время улыбнуться вам и послушать какой нибудь ваш очередной жизненный бред)

Вакансії FAVBET Tech