11 серпня 2023 0:44

Nazarii Mediukh, Java Developer, DevOps з 2018 року

Я вже двічі приходив у FTL. І хочу трохи розповісти про обидва рази.

Отже, перший раз я прийшов у FTL джуном на дуже крутий в плані технологій проект. Він став для мене страшенним бустом в технічному плані. То був час мого найактивнішого технічного зростання в кар’єрі. Потім проект закрився, компанія намагалась мені запропонувати заміну, але, оскільки Java не є основним напрямком компанії, цікавих проектів не знайшлось і я вирішив йти далі. Проте хороші стосунки залишились :)
Другий раз я в FTL вже прийшов лідом на наявний проект. Мене FTL заманила можливістю розвиватись не стільки технічно, а, скоріше, софтово: менеджером/лідом. І на той момент це цілком відгукувалось з моїми бажаннями. Зараз маю досить різноманітні завдання. Працюю і як Software Engineer. I як Team Lead. І, навіть, як Architect.

От з таким різноманітним бекграундом прийшов час дати фідбек про компанію.
1. Компанія не дуже велика і позбавлена складних формальних процесів. Компанія дбає про кожного індивідуально, а не діє шаблонами. Фактично більшість людей знають одне одного так чи інакше. Тому виникає відчуття, що ти працюєш в колі добрих друзів і це надзвичайно приємно.
2. Компанія заохочує розвиток. Є багато внутрішніх інструментів, які сприяють росту людей. Окрім того, компанія дає можливості спробувати себе в нових технологіях/ролях.
3. У людини є можливість повпливати на компанію. Тут слухають людей. По цій же причині, в моєму відгуку не буде мінусів, бо те, що не подобається — вирішується. Також розробники мають можливість диктувати технології та підходи, що використовуються на проектах.
4. Конкурентна ЗП і регулярний її перегляд. Що приємно, в процесі перегляду немає якихось принципових границь на рейз. Хочеш суттєвий рейз — аргументуй. Якщо аргументи валідні — буде предметна розмова про наступні кроки, щоб його отримати.
5. FTL, як на мене, досить добре пережив covid і повномасштабне вторгнення.
6. Достойний соц. пакет + бонуси: ноут, або компенсація якщо зі своїм, корпоративна валюта, необмежені сік ліви, класна політика по вакейшнах (без свят, але 30 робочих днів на рік), святкування ювілеїв в компанії, ...
7. Чудовий офіс — будинок близько до центру Києва. Затишно, літом можна працювати на вулиці! Багато всіляких плюшок.

Дякую FTL, так тримати!

Дякую, Назар за змістовний і багатогранний відгук :)
Раді що ти з нами!