5 липня 2023 15:50

Анастасія Лойко, Graphic Designer

Хочу залишити свій відгук про цю компанію!
Після звільнення з попепредньої компанії активно шукала роботу, через це проходила багато співбесід у різних компаніях як і Українських так і закордонних, проте Faster Than Light виділився найбільше.

Найперше, це дуже приємні та розуміючі рекрутери, з якими було дуже-дуже приємно спілкуватися, як і на співбесіді, так і у текстовому режимі. Хочу зазначити також про чудову і дружню атмосферу під час співбесіди — ця година нашої розмови пролетіла так швидко, що я навіть не встигла це зрозуміти.
Усі відповіді на питання чи щодо наступних кроків були максимально швидкими, що теж не менш важливо.

Сам процес рекрутменту теж масимально простий і прозорий, без сотні співбесід з різними людьми та купою тестових завдань, рекрутери одразу усе пояснюють і покроково усе розказують.

Наступним кроком після співбесіди з рекрутером — співбесіда з CEO.
Чесно кажучи, це була одна з найприємніших моїх співбесід. Мені шалено сподобався підіхід CEO до самої співбесіди, одразу видно що компанія дбає про своїх людей та їхній саморозвиток, і ніколи не зупиняється на місці.

Так склалося, що я прийняла офер у іншої компанії, проте ця компанія явно заслуговує дуже і дуже великої поваги. Щира рекомендація, усім хто шукає роботу ❤

Анастасіє, дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що ми змогли зробити процес рекрутменту для вас максимально комфортним! Нам також було приємно з вами познайомитись та поспілкуватись)) Бажаємо значних карʼєрних досягнень в обраній вами компанії та сподіваємось на співпрацю у майбутньому;)