Faster Than Light

Київ

22 вересня 22:46

Анастасія Висоцька, Team Lead of Design Department в Faster Than Light

Я дуже постараюсь не написати полотно, хоч тут можна писати цілу книгу в трьох томах, стільки всього пережили разом за період роботи в компанії.

Почну з того що мене знайшла FTL трохи більше року тому та тепло прийняла в свою родину. Як написала нижче Крістінка, FTL це саме родина і без перебільшень. Тут люди які чують, піклуються, цікавляться, прислухаються, підтримують, сприяють, цей список можна продовжувати довго)

Страшно тішилась нашим офісом. Це було затишне місце в мальовничій частині Києва, з неймовірним видом з вікна, яким я мала змогу милуватись прямо з робочого місця поки не почалась війна 😭 І пофігу на горку перед будинком на якій стікала сімома потами та задихалась як заядлий курільщік, поки нарешті добиралась до входу в офіс. Ще ні одному ITшніку не завадила фізкультура, як то кажуть 😂

Дякую за наші корпоративи, п’ятничні зустрічі з попкорном і коктейлями на кіно, настолки, перерви на гру в теніс, теплі розмови на кухні за кавою, ранкові смачні сюрпризи, лайт токи в лівінг румі, Secret Santa party з подарунками і багато багато чого. Це була перша моя робота, де мені прямо на робоче місце ввечері офіційно принесли алкогольну сангрію і сказали «фффатіт працювать, пішли відпочивать!» 😆 І хоч зараз я далеко від вас, та всеодно відчуваю вашу підтримку та турботу!

Дякую, що ствоили простір, де можна говорити без фільтрів і при цьому залишатись в безпеці, це неймовірно круто. Суперовсько, що у нас комбінується якимось дивовижним чином і робота, і навчання, і взаєморозвиток, і просто дружнє спілкування. Цікаво як стільки людей з однаковими цінностями знайшли один одного, це неймовірний досвід. На цьому завершу, щоб не змучити того хто читатиме, але скажу останнє

Дякую, що ми разом! Вірю, ще обіймемось! Слава Україні та FTL =)