28 червня 2022 3:39

Kristina Dotsenko, Project manager в Faster Than Light

Це парадоксально, але чим більше я тут працюю, тим важче підібрати правильні слова для відгуку. Тому не буду підбирати, а напишу, як є.

Я пропрацювала в FTL вже більше 3 років. Прийшла я сюди як manual QA, але моєї нелюбові до роботи з людьми було недостатньо, тому тепер я проджект менеджер 😏 Ми разом пройшли і проходимо через таку купу всього, чого, мабуть, вистачило би на декілька компаній. Але цей шлях приємно проходити саме з FTL. Тому що це не просто колеги (готуйтеся, зара прозвучить до біса банально), але велика родина. Родина, в якій є серйозний папка, який спочатку здається суворим і безкомпромісним, але насправді він просто переживає за тебе і добробут усієї родини. Є мамка, яка завжди пригорне, підтримає, знайде правильні слова, а де треба — дасть на горіхи. І є сестрюні та братюні, з якими можна складати п’ятничний плейліст крінжового музла, одягатися в стрьомні хеллоуінські костюми, намагатися зрозуміти, куди так швидко дівається молоко, малювати на дошці всяке важливе і голосно обурюватися, коли його витирають і починають писати щось по роботі. Можна відчувати себе відкрито і комфортно, навіть такій насправді зажатій рохлі, як я. Інколи ще можна й попрацювати. При цьому говорити можна чесно і прямо, можна відчувати свій внесок на проекті, можна впливати на життя та рішення в компанії, та багато іншого. Не можна тільки прокручувати в кікер. (До речі, кікер все одно крутіше.)

Тут немає бездушності великої галери, всі знають один одного по іменах (ну майже всі🌚). Сюди потрапляють і залишаються люди, які цінують цю атмосферу ламповості з ноткою розхлябаності, але можуть у будь-який момент включити такого профі і так зафігачити перед дедлайном, що ти будеш дивуватися, як це взагалі можливо.
Це родина, яка завжди прийме до себе у найгірших ситуаціях. І з якою продовжуєш відчувати зв’язок навіть після релокейту в іншу країну.

До цього абзацу все одно, скоріш за все, ніхто не дочитав, бо вже подумав, що відгук проплачений (формально так і є, бо з регулярністю оплат в FTL все в порядку), тому скажу про мінус. Скоріше навіть не про мінус, а певний нюанс, який треба розуміти (і тут не про той анекдот). Бо всі мінуси, які є чи колись були, я можу зрозуміти та інколи навіть певним чином повпливати, щоб їх не стало. Але є те, що моя «тонка» натура не завжди може прийняти — це аутсорс-компанія, з усіма атрибутами аутсорсу. Тому інколи треба йти на компроміси зі своїми перфекціоністськими уявленнями про правильність і абсолютну чесність. Проте, мабуть просто так скрізь, тому що business is business, і там завжди "все не так однозначно"(тьху).

Енівей, люблю вас, мишаки! Хочу до вас і чекаю в гості❤️