13 серпня 2021 13:16

Liubomyr Melnyk

Один рік роботи в компанії це мабуть оптимальний час щоб написати відгук, адже встигаєш ознайомитись зі всіма, чи більшістю аспектів роботи в компанії. Отже, можу поділитись наступним:

Мені однозначно повезло з проектом і командою. Проект новий, найсвіжіші ruby, rails і т.д. і з таким працювати одне задоволення. В команді є досвідчені розробники, які не тільки роздають завдання, але й допомагають вчитись, розвиватись і в незрозумілих моментах завжди знайдуть час щоб допомогти. Загалом будь-хто в компанії поділиться досвідом і може порадити «як краще».

Сама компанія невелика і дружня. Мінімум бюрократії, за весь час не стикався з якимись проблемами. Щодо фінансової складової, то не було затримок з виплатами, все завжди вчасно. Є можливість працювати віддалено (що і роблю весь час роботи, оскільки з іншого міста). Відпустки чи вихідні погоджують без проблем і навіть є цікаво штука: пів дня вихідного, якщо виникли непередбачувані певні обставини і це інколи виручало.

Ще під час співбесіди сподобалось спілкування з HR, все розкажуть, покажуть, допоможуть). Та й взагальному співбесіда пройшла класно і практично одразу отримав відгук (що буває не часто) і офер.

Окремо хочу виділити Lightning Talks, це невеликі мітинги де люди діляться всім чим захочуть (нові технології, досвід, просто цікаві теми).

За весь час роботи так і не стикнувся з якимись великими мінусами, будь-які проблемні моменти завжди можна обговорити і вирішити.

Загалом це місце де можна і хочеться працювати.