15 липня 2021 11:19

Eugene Samilyk, Product Designer

З FTL я пропрацював півтора роки.

Компанія має комфортний офіс в центрі, куди досить зручно добиратись. За потреби надають додаткову техніку, типу (монітор, миша, клавіатуа, або навіть ноутбук).

LightningTalks — за це окрамий плюс в карму, оскільки це дає можливість як спробувати себе в якості оратора, так і почути корисну або просто цікаву інформацію. Це дозволяє відкривати себе з іншої сторони.

В компанії є бюджет на працівника, за ці гроші можна оплатити курси для розвитку, або використати їх по іншому, з метою досягнення нових знань. Це дуже круто, оскілька не часто зустрічав таку опцію в Україні.

CEO завжди дає знати про останні апдейти в компації, це формує здорову корпоративну культуру у відношенні «керівництво-працівники».

Компанія надає можливість працювати як віддалено, так і в офісі, тобто працівники не вимушені працювати виключно вдома, або виключно в офісі, і це також дуже зручно.

HR — відповість на всі питання, і допоможе у випадку виникнення курйозів або непорозумінь. Офіс менеджер зажди зранку покладе свіжі фрукти і організує пікнік для компанії або спільні покатушки на велосипедах.