5 лютого 2021 16:47

Natalia Boikiv, Delivery manager в Yalantis

Проходила на позицію Senior PM. Ця вакансія ще актуальна :) При першому спілкуванні з рекрутерами зрозуміла, що додатково до SPM позиції, є ще функціональні обов’язки більше, як PMO. Ну ок. Вирішила продовжити спілкування. Зустріч пройшла ок. Наступний етап уже був спілкування з CEO компанії. Все ніби було теж нормально. CEO говорив, що його цікавить людина, яка не буде займатись умовно мікро менеджментом, а більше high-level менеджментом. Ну ок. З цим досвід теж є. Попрощались, все ок.
Сьогодні приходить відповідь від рекрутера: «...у тебя отличный опыт и английский, но мы все-таки больше рассматриваем кандидатов именно с опытом работы разработчиком в прошлом». Що?
Ви серйозно?
Ні в вакансії ні в спілкуванні на першій і другій зустрічах про це не йшлось взагалі!
Як розуміти це? Ви на ходу міняєте вимоги чи як?
Якщо вам кандидат не підійшов по якихось причинах, то хоча б правду напишіть, а не вигадуйте нові вимоги, які ніде не були вказані і проговорені.
Маячня якась.

Доброго дня Наталіє!

Дякую вам за зворотній зв’язок, досить добре пам’ятаю нашу розмову. Ви справили гарне перше враження при розмові з рекрутером, наш діалог також був досить змістовним.

На співбесіді ми обговорювали те, що технічний досвід є важливим і рекрутер наголошувала на тому, що ми віддаємо пріоритет кандидатам з досвідом програмування. Ваш профайл свідчив про те, що ви маєте добре орієнтуватися в технічній сфері, тому ми й призначили другий етап співбесіди.

Паралельно ми провели декілька інтерв’ю з різними спеціалістами, та дійшли висновків, що надалі будемо розглядати кандидатів з більшим технічним бекграундом. Варто додати, що нам важливо знайти людину, яка буде на одній хвилі з нашою командою.

Беручи до уваги все вище написане, ми не дійшли до підписання офферу. Більш ніж певен, ви знайдете компанію де ваші професійні здібності будуть підходити більше. Ще раз дякую за ваш час.

Денисе, доброго дня.
На жаль, рекрутер не казала про досвід програмування. Я б вже тоді відмовилась від подальших кроків. Це раз.
А два — на жодній з наших зустрічей мені не були задані технічні питання.
Якщо вже на те пішло, ваш рекрутер написала мені ще додатково, коли я вирішила вияснити ситуацію, що бажано ще, щоб в кандидата був досвід delivery/CTO.
Можете уточнити, яким чином це перегукується з позицією senior project manager?
Тому я вам рекомендую переформулювати вакансію, її назву і вимоги.
І на таку орієнтовно відповідь я б відреагувала нормально: «вирішили переглянути вимоги, бо маємо потребу в покритті більше зон відповідальності».
Шкода, що замість аналізу цього кейсу з вашого боку, ви і надалі пишете про те, що вимога розробки все-таки була.
Дякую і на все добре!

Підтримали: Viktor Solohub