Faster Than Light

Киев, Львов

16 декабря 2019 14:10

Viktor Solohub, UX/UI Designer

Проходив нещодавно співбесіду в цієї компанії. Загалом офіс гарний і все в такому дусі. Чемно поспілкувалися. Перше що здивувало, те як менеджер причепився до того, що дизайнер має знати SEO i Google Analytics. Потім були всі стандартні запитання стосовно дизайну. Після того прозвучав смішний діалог:
— А ти звідки сам будеш?
— З Житомирської області. А чому запитуєте?
— Просто києвляни зазвичай не розмовляють українською мовою...
WTF!!??
Людина, що хотіла, показати свою елітарність?)
Але опісля я на це все забив, думаю емоції, вся фігня. Почав робити тестове. Відправив. Щось тиждень чекав відповіді. Потім заходжу на Джинні бачу знову відкрита вакансія дизайнера. Запитую у рекрутера, що там по результатам мого тестового. Відповідь була, що все дуже класно і однозначно краще аніж інші кандидати та все ж не можемо дати тобі оффер. Пояснення причини від рекрутера я так і не почув. Типу ти хороший спеціаліст, але не той якого ми шукаємо. Я ще раз уточнив, що конкретно, і знову ж таки не почув стверджувальної відповіді. Судячи з самого тестового та з переписки склалося враження, що народ на шару збирає макети, а потім з них щось собі склеює. Як на мене, не витрачайте даремно свій час.

Поддержали:  Vasyl Stepulo

1 комментарий

Доброго дня Вікторе, дякуємо за ваш відгук.

Нам прикро, що у вас склалося упереджене враження про нашу компанію.
 В FTL дружно працюють хлопці та дівчата з усієї України, шкода, що питання — «ice breaker» було сприйнято занадто особисто.
Ваше тестове приємно виглядало, але ви прийняли комплімент рекрутера як позитивну відповідь.
При підборі, ми звертаємо увагу на велику кількість факторів, серед яких: hard/soft skills, володіння англ. мовою, ідеї та підхід до дизайну. Вигляд тестового це один з пунктів на які ми орієнтуємося.

З усіма кандидатами ми обговорюємо умови виконання тестового завдання.
 Гарантуємо, що не беремо в роботу і не використовуємо результати жодного тестового зробленого на етапі співбесіди.
Якщо у вас лишилися питання будемо раді їх проговорити.
Вдячні за ваш час та небайдужість.

Поддержали: Yurii Tymoshenko