Commited: 50+ воркшопів з ТОПами тестування: M.Bolton, G.Bahmutov, T.King, R.Desyatnikov, J.Bach. Лише за $40 на рік та економія $15 до 20 квітня

Пропрацювавши в компанію приблизно півроку можу виділити наступне:

Компанія надає хороші можливості для росту — індивідуальний план розвитку, лайтінгтоки, постійні апдейти в IT світі і т.д. Для людей, які мають велике бажання і енергію розвиватись, вважаю, що в даній компанії для цього будуть всі умови) Головне наполегливість і бажання вчитись!
Також, як показує практика, колектив — один з найважливіших моментів роботи у компанії. І як часто буває на невеликих фірмах, тут панує достатньо здорова і дружня атмосфера. Тому якщо потрібна порада або допомога колег, то тут допоможуть і підтримають)
Радує, що компанія надає можливість працювати віддалено, що говорить про те, що компанія розвивається і адаптовується до мінливих умов, які відбуваються в IT світі.
Загалом, співпрацею з даною компанією задоволена! Якщо ви енергійний, спраглий до знань і роботи фахівець, то вам сюди)

Дякуємо тобі Наталя, нам дуже приємно і ми раді співпраці з тобою!

Проходила на позицію Senior PM. Ця вакансія ще актуальна :) При першому спілкуванні з рекрутерами зрозуміла, що додатково до SPM позиції, є ще функціональні обов’язки більше, як PMO. Ну ок. Вирішила продовжити спілкування. Зустріч пройшла ок. Наступний етап уже був спілкування з CEO компанії. Все ніби було теж нормально. CEO говорив, що його цікавить людина, яка не буде займатись умовно мікро менеджментом, а більше high-level менеджментом. Ну ок. З цим досвід теж є. Попрощались, все ок.
Сьогодні приходить відповідь від рекрутера: «...у тебя отличный опыт и английский, но мы все-таки больше рассматриваем кандидатов именно с опытом работы разработчиком в прошлом». Що?
Ви серйозно?
Ні в вакансії ні в спілкуванні на першій і другій зустрічах про це не йшлось взагалі!
Як розуміти це? Ви на ходу міняєте вимоги чи як?
Якщо вам кандидат не підійшов по якихось причинах, то хоча б правду напишіть, а не вигадуйте нові вимоги, які ніде не були вказані і проговорені.
Маячня якась.

Поддержали: Viktor SolohubDmytro Ponomarchuk

Доброго дня Наталіє!

Дякую вам за зворотній зв’язок, досить добре пам’ятаю нашу розмову. Ви справили гарне перше враження при розмові з рекрутером, наш діалог також був досить змістовним.

На співбесіді ми обговорювали те, що технічний досвід є важливим і рекрутер наголошувала на тому, що ми віддаємо пріоритет кандидатам з досвідом програмування. Ваш профайл свідчив про те, що ви маєте добре орієнтуватися в технічній сфері, тому ми й призначили другий етап співбесіди.

Паралельно ми провели декілька інтерв’ю з різними спеціалістами, та дійшли висновків, що надалі будемо розглядати кандидатів з більшим технічним бекграундом. Варто додати, що нам важливо знайти людину, яка буде на одній хвилі з нашою командою.

Беручи до уваги все вище написане, ми не дійшли до підписання офферу. Більш ніж певен, ви знайдете компанію де ваші професійні здібності будуть підходити більше. Ще раз дякую за ваш час.

Я работаю в FTL относительно недавно, но я все-таки постарался выждать и не писать отзыв сразу.
При поиске новой работы в первую очередь я ориентировался, на стек технологий, поскольку имел неприятный опыт ранее, когда обещали одни технологии, а на деле в компании не было и близко проектов с ними. Так получилось что я получил два офера в один день, именно с тем стеком что я хотел, решающим фактором стало отношение ко мне со стороны компании во время собеседований! И я ни разу не пожалел, коллектив очень приятных людей! Более того у меня в команде был еще умный, спокойный и ответственный и понимающий наставник, чему я оказался безмерно рад.

Что касается офиса, да, он в центре и он крутой! Очень порадовала возможность развития, не абстрактно, а конкретно составленный план на ближайшее будущее который я составил в месте с коллегами. (Списки и планы это то что я люблю)

В итоге я таки спустя долгое время получил интересные проекты, задачи и тот долгожданный стек технологий и даже больше))

Но как оказалось самое главное что меня порадовало это люди и атмосфера на работе, мне приятно, спокойно и интересно. Так что я очень рад своему выбору!!)

Проходив співбесіду у FTL, до процесу компанія відноситься дуже професійно, спілкування залишило тільки позитивні враження!

Вадим, дякуємо за теплі слова! Нам теж було приємно спілкуватися, маю сподівання, що ще побачимося!

Вероятно 9 месяцев работы в компании — оптимальный срок, что-бы сложить свое впечатление о компании и проекте в котором работаешь. Я не буду писать о печеньках, страховках, английском и корпоративах — это все как везде. Вещи о которых я буду писать касаются в первую очередь проекта, в котором я работаю, и могут отличаться от проекта к проекту. Вот что мне нравится:

Классическая рубишная команд, без тестировщиков и аналитиков. У нас в проекте 6 рубистов фул стек не меньше мидла (есть правда один джун, но почти стронг джуниор), 1 проджект, 1 супер-сениор фронтендщик. Уточняем детали задачи напрямую с заказчиком сами покрываем тестиками.

Хороший продукт. Это на самом деле просаживает когда делаешь плохой продукт. Наш проект это рабочий бизнес — поэтому нам дают время порефакторить кодик и написать тесты.

Ненавязчивый менеджмент. У нас есть проджект менеджер, она нарезает нам задачи на неделю и согласовывает с заказчиком и с нами. Все, больше никакого планирования и совещаний. Плюс часть задач можно выбирать на свой вкус — что больше хочется.

Адекватный пересмотр ЗП. Здесь не нужно шантажировать компанию джоб офферами что-бы получить повышение.

Я был на концерте Билли Айлиш, и это была командировка

Менеджмент компании — вмешивается в дела проекта, только если ситуации выходит из под контроля. Т.е. нет никаких «ковров» и «прожарок»

Проходив нещодавно співбесіду в цієї компанії. Загалом офіс гарний і все в такому дусі. Чемно поспілкувалися. Перше що здивувало, те як менеджер причепився до того, що дизайнер має знати SEO i Google Analytics. Потім були всі стандартні запитання стосовно дизайну. Після того прозвучав смішний діалог:
— А ти звідки сам будеш?
— З Житомирської області. А чому запитуєте?
— Просто києвляни зазвичай не розмовляють українською мовою...
WTF!!??
Людина, що хотіла, показати свою елітарність?)
Але опісля я на це все забив, думаю емоції, вся фігня. Почав робити тестове. Відправив. Щось тиждень чекав відповіді. Потім заходжу на Джинні бачу знову відкрита вакансія дизайнера. Запитую у рекрутера, що там по результатам мого тестового. Відповідь була, що все дуже класно і однозначно краще аніж інші кандидати та все ж не можемо дати тобі оффер. Пояснення причини від рекрутера я так і не почув. Типу ти хороший спеціаліст, але не той якого ми шукаємо. Я ще раз уточнив, що конкретно, і знову ж таки не почув стверджувальної відповіді. Судячи з самого тестового та з переписки склалося враження, що народ на шару збирає макети, а потім з них щось собі склеює. Як на мене, не витрачайте даремно свій час.

Поддержали: Vasyl Stepulo

Доброго дня Вікторе, дякуємо за ваш відгук.

Нам прикро, що у вас склалося упереджене враження про нашу компанію.
 В FTL дружно працюють хлопці та дівчата з усієї України, шкода, що питання — «ice breaker» було сприйнято занадто особисто.
Ваше тестове приємно виглядало, але ви прийняли комплімент рекрутера як позитивну відповідь.
При підборі, ми звертаємо увагу на велику кількість факторів, серед яких: hard/soft skills, володіння англ. мовою, ідеї та підхід до дизайну. Вигляд тестового це один з пунктів на які ми орієнтуємося.

З усіма кандидатами ми обговорюємо умови виконання тестового завдання.
 Гарантуємо, що не беремо в роботу і не використовуємо результати жодного тестового зробленого на етапі співбесіди.
Якщо у вас лишилися питання будемо раді їх проговорити.
Вдячні за ваш час та небайдужість.

Работаю здесь недавно, но рассказать уже есть что.

Выбирал место из нескольких вариантов, где-то готовы были оффер предлагать после первого же собеседования (немного настораживало). А в FTL этапов было побольше, но опыт общения мне понравился, поэтому и выбрал.

Во-первых, это приятное место для работы и развития. Пришел писать фронтенды, в итоге выполняю и задачи по серверу, чем очень доволен. До этого думал «вот, когда-то сяду изучать», а тут в боевых условиях можно попробовать, а не вот эти вот блоги и тудулисты.

Во-вторых, здесь всегда есть с кем поговорить и посоветоваться, у многих ребят есть экспертиза в разных технологиях, так что если в чем-то плаваешь, почти наверняка найдется тот, кто в этом разбирается. Короче говоря, коллектив тоже очень приятный, есть о чем поговорить и кроме работы.

В-третьих тут есть некоторый уровень распущенности, что не может не радовать, когда ты немного разгильдяй творческая личность. Но работать надо, да, просто никто душу из тебя не вытряхивает и над ней не стоит.

Короче говоря, рекомендую.

странно, наверное, отзыв от HR читать.. это ведь часть моей работы и отзыв, теоретически, не может быть плохим..) но я ведь тоже часть компании и вправе выразить свою точку зрения))

я люблю эту компанию и всю команду
. мы растем и развиваемся все вместе, шутим вместе, разгребаем кто говнокод, а кто бардак вместе ;)
мы очень разные и каждый крут по своему, я думаю нас объединяют ценности, каждый из нас умный, честный и отзывчивый
люди это первое и самое важное что у нас есть;) и я стараюсь сделать каждый ваш рабочий день уютным, приятным и продуктивным.

Нравится мне моя работа, вот ;)

Всегда моя душа лежала к небольшим компаниям и проектам. На работе для меня важны, всего лишь, команда, развитие, проект, справедливая з/п, свобода в выборе времени работы и места (в рамках разумного), при этом находясь в офисе с командой. И всё это я получаю тут. 🖤

Компания заинтересована в моём (и не только) развитии как специалиста.
А ещё, во время командировки, попала на музыкальный фестиваль своего плейлиста. Что может быть ещё круче?

Конечно, нужен некоторый уровень самомотивации и самоорганизации, потому что приходиться работать без хлыста над головой.

Нормальная работа, за которую платят хорошие деньги; командировки и лучший заказчик в мире. Вдобавок к этому небольшая команда, способствующая сохранению той самой атмосферы, а отсутствие каких-либо местных «программирую-42-года-будет-как-я-сказал» и десяти уровней менеджмента позволяют ощущать свое непосредсвенное влияние на проект.

Помимо прочего, весьма гибкая система обучения, что позволяет абтрактному фронтэндщику при наличии желания стать фуллстеком и получить соответствующий буст к з/п.

Для людей, которые любят IT и хотят работать. Желающим быть 98м членом команды, пишущим 1000 строк кода в код и сидящем на з/п — мимо:)

Долгое время не мог решиться сменить фриланс на настоящую работу в компании из-за своего, в прошлом, «успешного» опыта работы с киевскими опенсорс и продуктовыми компаниями. Я искал компанию/друзей/семью, которые полностью раскроют мой потенциал и ещё и будут лояльно относиться к моей частичной занятости на курсах, где я преподаю фронтенд трижды в неделю.

Так вот, к чему я, сейчас уже идёт 5-й месяц моей работы в FTL, за это время я значительно вырос в своей основной специальности, а ещё, менеджмент построянно настроен на то, чтобы я знал и зарабатывал больше, поэтому параллельно еще появились и улучшаются мои знание в английском языки и бекенд части (не знаю как это получилось :-D )
Вишенкой на торте является то, что за неполных полгода я уже 6-й раз лечу в командировку в Германию

Поддержу предыдущего комментатора

успіхів з таким підходом

місяць годували розповідями що людина їм потрібна "на тиждень назад",скасовував всі співбесіди і кілька офферів бо підтвердили що мене беруть.домовились що виходжу в назначену дату. за день до виходу, написавши hr, дізнаюсь що мене не найнято,бо щось не так хтось зрозумів.
результат: втрачений місяць часу, пішов з попередньої роботи, втрачено кілька офферів

успіхів з таким підходом

Микола доброго дня,
з нами працював позаштатний рекрутер який вам давав інформацію без нашого відома. Після цієї ситуації ми провели з ним бесіду. Зараз припинили наше співробітництво. Це було не професійно з нашого боку. Від імені компанії прошу вибачення за Ваш втрачений час.