Faria Education Group

Киев, Львов, Ивано-Франковск

Працюю в компанії вже близько е двох років. Цікавий і, головне, суспільно-корисний проект, дружня команда і багато можливостей — це про Faria.
Найкраще в компанії — це її продукт. Всі працівники мають чітке бачення цілей і завдань, кожен добре виконує свою роботу. Працьовитість і відданість завжди цінуються. Компанія завжди інвестує в професійний і особистий розвиток кожного з працівників. У кожного є план професійного росту що включає відвідування різних конференцій, майстеркласів, завершення курсів і т.д. Це саме те місце, де можна вдосконалити свої навички, а також рости в професійному плані. Люди в компанії не лише розумні та креативні, а також активні, комунікабельні та цікаві особистості. Мені подобається команда, працювати з ними і постійно вчитись чомусь новому. Крім того, відповідь менеджменту на ситуацією з COVID-19 та турбота про працівників в час карантину заслуговує поваги, я це справді ціную.
Щодо мінусів, то варто було б ще попрацювати над системою комунікації між командами. Є моменти, які можна удосконалити.

Ох уж эта любовь к скайпу...
25 мая отправил отклик на позицию Product Manager.
Почти через месяц, 19/06, (+ пт, + вечер) приходит письмо на имейл из ейчар системы, содержания: Добрый день.. текст-текст, хотели бы узнать о вас побольше, поэтому in order to proceed вот вам тестовое задание, если будут вопросы — пишите, с ув.
Честно говоря я удивился — прошел уже месяц, без предварительного выяснения деталей, сразу тестовое задание на почту... Мало-ли что случилось, думаю.
Сразу ответил, написав телефон, фб, предложил сначала пообщаться вживую.
Ответ на имейл пришел через три дня (были выходные), содержания: «Я вам отправил реквест в скайп». (вставка мема про скааааааайп). Ок.

Захожу в скайп (впервые за долгое время), и помимо реквеста за 22/06, с удивлением обнаруживаю, что еще 27 мая в скайп (!) мне был выслан ответ на отклик, о котором я даже не догадывался.
Я ведь спецом в резюме не пишу свой скайп контакт, т.к. им не пользуюсь. Пытаюсь сообразить почему так получилось. Если правильно вспоминаю, то в bamboo-hr от Faria было поле контакта в скайп, и, вроде как, оно было обязательным, т.е. без которого не отправлялся отклик на вакансию.
Похоже оттуда и растут ноги. Но сейчас уже 22/06, поэтому как только появилась возможность, отписал уже не на имейл, а напрямую в скайп Евгения, что я на связи. Прождал с 15 до 21, у него статус away так и не поменялся. Уже поздний вечер. Перед выходом из скайпа на всякий случай написал, что через моб. месенджеры я отвечаю моментально, если вдруг буду не в сети, и вышел до следующего утра.
На следующий день в 9 написал, что могу общаться в период 10 — 11 — 12 часов. Целый день Евгений так и не появлялся в скайпе.

ХЗ, господа. У меня возникают вопросы. Зачем так сложно? То, что можно было выяснить за 1 день, растянулось почти на месяц, и не принесло результата. (разве что этот отзыв)

— почему не воспользоваться контактами, указанными в резюме, если попытка по скайпу оказалась неуспешной? (И, в принципе, сам ответ в скайп на отклик по вакансии, а не на имейл — это для меня странно).
— зачем после почти месяца без ответа в скайпе, молча присылать тестовое задание на имейл? (что подтверждает — таки на скайпе мир не сошелся)
— в ответ на имейл написать, что мне выслан реквест в... скайпе ?!, вместо того чтобы сразу договорится по имейлу о созвоне?
— И, в общем, в итоге не отвечать в... скайпе)))

Столько нестыковок в одной банальной ситуации, что я не смог не поделиться своим опытом.

Працюю в компанії вже близько 2 років. Задоволений можливістю постійно розвиватись як і у професійному, так і у фінансовому плані.

Плюси: цікавий проект, команда досвідчених професіоналів, які завжди діляться знаннями та досвідом; комфортний і сучасний офіс з усіма «плюшками»; задовільна заробітна плата, завжди вчасно і без жодних проблем; постійні ініціативи та можливості для професійного і особистого розвитку — уроки англійської в офісі, різноманітні курси; приємна система бонусів, подарунків та спільне проведення позаробочого часу — святкування, тім-білдинги і т.д.

Мінуси: хотілось б покращити комунікацію між офісами та командами.

Я працюю в компанії вже близько 4 місяців і радий, що маю можливість рости та вдосконалювати свої професійні навички та знання саме тут.

Плюси: цікавий і, головне, суспільно корисний проект з чітко поставленими завданнями, цілями, дедлайнами. Дружня і приємна команда, де кожен професіонал своєї справи і готовий ділитись цікавими ідеями і досвідом. Присутнє code review. Заробітна плата вище середньої на ринку. Новий сучасний офіс з комфортним розташуванням і різними «плюшками». Крім того, є багато приємних бонусів, як наприклад безкоштовні курси, відвідування конференцій, тім-білдинги, подарунки чи робочі поїздки, які мотивують працювати краще і постійно вдосконалюватись. В період карантину компанія забезпечує своїх співробітників всім необхідним.

Мінуси: працюю відносно недовго і поки жодних мінусів не помітив. Усі невеличкі непорозуміння вирішувались дуже швидко та просто.

Перспективна та дружня компанія, виключно позитивні враження.

Плюси: професійна команда, що постійно розвивається. Кожен готовий ділитись досвідом та допомогти. Цікаві продукти, які мотивують вдосконалювати свої скіли. Тим більше, компанія завжди забезпечує можливості для професійного росту — курси, конференції та різного роду активності. Робоча атмосфера сприятлива — зручний сучасний офіс, багато «плюшок», тім-білдинги, спорт і т.д. Зарплата вище середньої по ринку, без жодних затримок та з можливістю подальшого росту, що найголовніше. Менеджмент на високому професійному рівні; постановка завдань завжди раціональна та обговорюється командою.

Мінуси: попередній офіс був не зовсім зручним, оскільки працювали із коворкінгу. Але нещодавно переїхали в новий офіс, дуже модерновий і комфортний.

Я працюю в компанії більше двох років. Спочатку був на ремоуті з тріпами в основний офіс двічі на рік, а влітку 2019 офіс відкрився в Києві. R&D команда постійно росте, тому що компанія розширює кількість продуктів та інтродюсить нові фічі.

З плюсів: активний feature-development, я спілкуюся з колегами практично з усіх офісів, зп — вище середнього на ринку і за 2 роки не було затримок. Крім того, кожен член команди має бюджет на навчання і відрядження в інші офіси. Обіди компенсуються, в офісі завжди є плюшки, оплачувані курси англійської, тім білдінги, спорт і все таке :slightly_smiling_face: є мінус — соцпакет поки що без медичної страховки.

Взагалі, атмосфера для роботи абсолютно комфортна, в пріоритеті — якість, а не швидкість. Плюс до всього — проект про освіту, а працювати над справді корисним для суспільства продуктом завжди цікавіше і задоволення приносить більше.