UPSTARS

Київ, Варшава (Польща)

Дуже приємні враження після спілкування.
Подавався на позицію UX researcher, пройшов усі етапи, але на жаль вибрали іншого кандидата, надавши фідбек стосовно рішення. На кожному з етапів спілкування від Talent Acquisition Manager, до технічного інтерв’ю бачиш чіткість і конкретику, яке формує позитивне уявлення про компанію, рідко насправді таке зустрінеш.

Підтримали: Анна Верещак

Працюю у компанії майже 2 роки. Компанія піклується завжди про своїх співробітників, класний пакет плюшок. Надає можливість розвиватися і що важливо дає стабільність. І, звичайно ж, класна команда фахівців. Дуже рада працювати в UPSTARS :)

В UPSTARS майже рік і працювати тут — одне задоволення! Дружній колектив, відкрита комунікація, професійник розвиток та кар’єрне зростання. Дуже багато плюшок та активностей для працівників, відчувається що про тебе піклуються.

Супер Компанія.))

Підтримали: Alyona YashchenkoTatiana Bodrukhina

Працюю в команді вже 3й рік. За весь цей час встиг впевнитись в стабільності компанії, професіоналізмі технічної команди (як розробників так і QA). Компанія пропонує прекрасні умови розвитку і росту, а також купу бенефітів, ну і само собою — дуже комфортна робоча атмосфера.

В компанії вже більше 2 років, компанія піклується про комфортну роботу та розвиток кожного працівника, дуже класна команда. Раджу Upstars тим хто в пошуку роботи і себе.

Працюю в компанії майже 2 роки. Комфортні умови праці, класний колектив, є можливість розвиватися.

У цій компанії я отримала найкращу команду, про яку тільки можна було мріяти. Є відчуття, що про тебе піклуються, як про квітоньку — турбуються, підтримують і допомагають зростати. В такій атмосфері легко і комфортно працювати, рада, що в нас із UPSTARS стався такий метч.

Працюю в компанії вже 3 роки. UPSTARS дає можливість втілювати сміливі та креативні ідеї, а також піклується про твій розвиток та кар’єрне зростання. Тому за час роботи змогла вирости з позиції офіс менеджера до тім ліда команди HR проектів та івентів.
Я відчуваю підтримку і відкритість у команді, що допомагає нам досягати спільних цілей. В компанії панує позитивна атмосфера, що стимулює нашу творчість та сміливість у вирішенні завдань.

Нещодавно приєдналась до компанії, але впевнено можу сказати, що тут максимально комфортна атмосфера, чудова команда та купа бенефітів для працівників.

Підтримали: Tatiana Bodrukhina

Більше року працю в компанії і можу її рекомендувати іншим. Це компанія яка піклується про вашу комфортну роботу, надає гідні умови праці і заохочує бенефітами)

Підтримали: Tatiana Bodrukhina

В компанії вже більше 2 років і можу впевненно сказати що в UPSTARS завжди є можливість рости та займатись тим, що тобі цікаво. Також, тут дійсно відчувається що про тебе піклуються як про співробітника (це йде від усіх ланок — і від твого менеджера, і від HR, і від СЕО в тому числі). Тому якщо залишились сумніви чи подавати сюди своє резюме чи ні — однозначно спробуйте, я впевнений що ви не пожалкуєте ;)

Компанія підтримує та допомагає у розвитку soft та hard skills. Постійні study hour, майстер-класи для work-life balance

Працюю в компанії більше двох років. Тут справді розуміють важливість розвитку своїх співробітників. Крута, мотивована команда, відкритість в комунікації, класні бенефіти, широкі можливості для навчання, чудові People partners.

Підтримали: Tatiana Bodrukhina

Нещодавно приєдналась до компанії, але вже можу сказати що в колективі всі позитивні та професійні. Дуже багато плюшок, можливостей для розвитку та турботи про співробітників. Раджу обрати Upstars, якщо ви в пошуку роботи!

Підтримали: Tatiana Bodrukhina

Работаю в компании 3й год. Команда очень классных профессионалов, экспертиза которых просто на высшем уровне. Хорошо построены процессы и нет бюрократии, что очень важно для быстрой проверки гипотез и соответственно роста.
Очень нравится здесь динамика работы, лично для меня это очень важно.
Рекомендую)

Дуже амбітна компанія, яка із стартапу швидко зростає в системний бізнес. На хвилі цих змін отримуєшь безцінний досвід. Компанія цінує кожного співробітника і дає змогу постійно підвищувати рівень своїх професійних навиків.

Підтримали: Tatiana Bodrukhina

Чудовий колектив, є можливість рости. Відкриті і приємні колеги. Завжди є можливість поділитися з своїм people partner своїми проблемами та будеш впевнений, що тебе почують та допоможуть. Також, чудовий пакет бенефітів.

Тут не скучно, есть возможность для роста, круто быть частью этой команды!

Із задоволенням поділюся своїм позитивним досвідом роботи з компанією. З того моменту, як я приєднався до команди, я був вражений професіоналізмом нашої команди. Компанія цінує інноваційний маркетинг, і я радий бути його частиною. Я вдячний нашій компанії за можливість працювати в такому динамічному та стимулюючому оточенні. Тут я отримав цінний досвід, розвинув свої навички та став більш впевненим у своїх здібностях у сфері маркетингу

Працюю тут вже 2+ роки. Платять гарно, коллектив хороший. СЕО + керівництво адекватні. Є куди розвиватись. HR на висоті. Плюшки, компенси, медстрахування. Рекомендую!

Я дуже задоволений своїм досвідом роботи в компанії, в якій працюю вже понад 7 місяців. Не тільки вона надає стабільну платформу для мого професійного зростання, але й виявляє сильну підтримку своїх співробітників. Хочу особливо зазначити HR відділ, який завжди готовий вислухати мої питання, пропозиції та надати необхідну допомогу. Вони створюють дружню та турботливу атмосферу, де я почуваюся цінним членом команди. Дякую за цей неперевершений досвід!

Підтримали: Lev Demianov

Я працюю в UPSTARS більше року і весь цей час відчуваю сильну підтримку зі сторони керівника та команди. Мої колеги — розумні, талановиті професіонали, з якими легко співпрацювати. Інтеграція в компанію була дуже швидкою і легкою завдяки відкритості і якісним процесам. Я дуже задоволена своїм досвідом роботи тут і рекомендую цю компанію всім, хто шукає місце, де зможе розвиватися та працювати з професіоналами.

Підтримали: Tatiana Bodrukhina

Велика компанія та амбітні цілі — ось що мені подобається в Upstars.

Працюю в компаніі майже 2 роки, зустріла чудових друзів тут. Компанія надає чупер умови праці і круті бенефіти

Скоро вже буде 3 роки як в цій компаніі, задоволений співпрацею і маю бажання аби ця цифра помінялась на число.

Працюю в компанії більше ніж пів року і хочу поділитися своїм фідбеком. Тут панує дружня та сприятлива атмосфера, де кожен працівник цінується і стимулюється до розвитку. Команда професіоналів, з якими я співпрацюю, є відмінним джерелом натхнення та взаємної підтримки. Компанія відкрита для нових ідей та прагне до досягнення високих результатів. Тут надаються можливості для особистого зростання та професійного розвитку, що дозволяє реалізувати свій потенціал. Радий бути частиною команди

Підтримали: Alisa Andreyko

Хоорошая компания, очень дружный коллектив

Підтримали: Alisa Andreyko

Раніше ви мали назву F3Nix (копія в web.archive.org за червень 2022 року).
Зараз у вас назва UPSTARS (копія в web.archive.org за лютий 2023 року).

Чи є можливість, після вашого перейменування, дізнатись юридичну інформацію про вашу компанію?

Очікую посилання на профілі компанії UPSTARS (F3Nix) на сайтах opendatabot.ua або youcontrol.com.ua

Підтримали: Oleh KarmazynAnastasiia Galina

Ярославе, вітаю!

Дякую за ваш коментар щодо UPSTARS (раніше F3Nix). Завжди вітаємо будь-який зворотній зв’язок.

Так, ми провели ребрендинг у листопаді 2022 року, щоб відображати наші цілі та місію більш точно. Інформацію про цей процес та мету зміни бренду публікували в наших соцмережах.

Ми є B2B компанією, яка розробляє програмне забезпечення для сфери iGaming. На нашому сайті та профілях компанії на різних платформах, включаючи DOU, ми надаємо загальну інформацію про наші компетенції. Не зазначаємо юридичні реквізити, оскільки наш бренд має переважну значимість у сприйнятті та не повинен бути пов’язаний з конкретною юридичною особою.

Також, зазначу, що ми дотримуємось законодавства України, тому наші юридичні дані доступні відповідним органам інспекцій та реєстрів.

Як вже відповідали вам раніше, готові відповісти на всі ваші запитання (як і будь-якого іншого кандидата) під час співбесіди.

Проработал в компании больше года на позиции Frontend Developer! Получил огромный опыт и отлично провел время. Команда очень сильная, при этом все ребята дружные и позитивные. Особенный респект моему лиду Диме — профессионал в своем деле, как по техничке, так и по софт скилам! За все время ни разу не задержали выплату, а в день ухода — полностью рассчитали со всеми отпускными. Плюс HR-команда регулярно радовала подарочками на все праздники, это очень приятно:)) Поэтому компании хочу выразить огромную благодарность и пожелать в дальнейшем такого же стремительного развития и веселого времяпровождения ^^

Хотів би дізнатись більше юридичної інформації про вашу компанію: профіль opendatabot.com або youcontrol.com.ua

Ваша діяльність iGaming? Це азартні ігри?

Работаю в компании уже больше года. За это время я выросла в должности и сама компания увеличилась примерно в два раза. Нравится здесь тем, что как раз есть эта возможность развития и активного роста.
Рабочая атмосфера отличная, люди открытые и всегда готовы помочь, гибкие. По плюшкам — есть медстраховка, компенсация занятий для души (массаж, гончарство, полеты на самолете и тд), бюджет на обучение. Корпоративы и тимбилдинги регулярные и тоже классные

5-е місце в рейтингу роботодавців «200...800 спеціалістів»

Вакансії UPSTARS

Всі вакансії компанії