1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Вітаю! Хочу надати зворотній зв‘язок попередньої співбесіди з рекрутеркою Maryna Kulinich. Відразу похвалю структуру і скрипт розмови тому, як нажаль мало компаній все ще чітко надають інформацію про компанію і посаду і також відповідають на усі запитання кандидата.

Але! Мені дуже неприємно і залишився шлейф поганого враження через ппрсональне сприяняття кандидата рекрутеркою. Було чітко дослівно сказано, що Вона вважає тратою Мого часу проходження тестів і за її досвідом 99.9% мені менеджер відкаже. Це не мотивує кандидата ні до рекомендації компанії знайомим, ні на бажання самому колись знову подати свою кандидатуру.
Я вважаю абсолютно Нормальним надання шансу людині, яка вкладається часом і проактивно показує, що зацікавлена і має, що дати компанії! Вузький світогляд рекрутера і особиста позиція не є об‘єктивною. Чому б не оцінити людину тестами і спілкуванням з менеджером, який сам вирішить, чи підійде кандидат?! Одного телефонного скринінгу недостатньо для якісної оцінки кандидата!

Мені прикро було отримати такий досвід!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.