ExpoPlatform

Київ, Івано-Франківськ, Делі (Індія), Кембридж (Велика Британія)

Довго вагалася чи писати цей відгук, але маю застерегти інших QA які наразі шукають працевлаштування. Я не раджу вам компанію Expoplatform і ось чому:
— функціонал платформи складний, місцями нелогічний, вчити і показувати ніхто не буде, все треба засвоювати самотужки
— QA тут не вважаються за людей, поваги і нормального відношення не буде
— документації немає, процеси є в теорії, на практиці ніхто їх не дотримується
— навіть якщо ти правий, ти нікому не зможеш нічого довести
— якщо ти QA, то завжди будеш крайній
— перформанс ревью як процесу не існує
— все будується на особистих відносинах, ніде більше такого не зустрічала
— тебе можуть звільнити просто так (дізнатись причину нереально)
— тебе можуть звільнити поки ти у відпустці
— тобі можуть давати гарний фідбек, але це нічого не означає, тебе у будь який момент можуть звільнити
— тєкучка кадрів нереальна, за той час що я працювала змінилась досить велика частина команди: якщо ти бачиш якісь таски чи баги в джирі, то дуже велика вірогідність що той хто їх заводив вже не працює
— соцпакету немає як явища (зп виплачують і за те подякуйте), ніяких командних онлайн/оффлайн івентів також немає, навчання не компенсується, про страхування навіть не мрійте
— ну і вишенька на торті, мені сьогодні писали розробники щоб я перевірила якийсь баг що на мені (я вже більше місяця там не працюю, а переассайнити мої задачі на когось то мабуть дуже важко) це все що треба знати про організацію процесів в цій компанії.

Підтримали: Olga Nevinchana

Вітаю, Катерино!
Насамперед, дякую за відгук на роботу у нашій компанії. Нам дуже прикро, що у тебе залишилось негативне враження про роботу. Але, твій фідбек однозначно допоможе налагодити процеси та допоможе стати краще.
Нажаль, не увесь фідбек відповідає дійсності, тож було б справедливо написати пару слів для розуміння іншої сторони. Насамперед, ми не домовлялися, що ти будеш працювати десь паралельно, так як брали тебе на повний день. По-друге, так, наш продукт дуже багато-функцiональний і про це ми говоримо на самих перших етапах роботи у компанії. І тому ми наймаємо мідлів та синіорів. Але, якщо співробітник і через 9 місяців не справляється, то звичайно, будуть питання.
Так, ми розвиваємося i продовжуємо кожен день втілювати у життя покращення зі сторони продукту та процесів. Тож, нам, справді, дуже шкода, що ми не виправдали очікувань один одного. Але ми щиро тобі бажаємо усього найкращого та професійних подальших успіхів.

Работаю 6й год. Интересный проект. Дружный коллектив. Менеджмент профессиональный и адекватный.

Підтримали: Mykyta Fastovets

Работаю год, очень доволен. Очень лояльное руководство, всегда можно договориться и решить любой вопрос. Хороший график, при необходимости можно работать удаленно. Овертайм только добровольно и оплачивается. Коллектив дружный, можно всегда рассчитывать на помощь, если потребуется. Новый разработчик обеспечивается современным мощным железом, с учетом его пожеланий. Проект большой, сложный, но с ним очень интересно работать.

Підтримали: Mykyta Fastovets

Работал три года назад, что могу сказать, полное отсутствие поддержи от руководства при онбординге (разбирай кучи гавнокода как хочешь), ужасная инфраструктура проекта, неадекватные требования к срокам выполнения задач. + Бонусом немного шизанутая управляющая (кофаундер проекта Tanya Pinchuk), которая судя по всему словила звезду и с которой абсолютно невозможно договориться ни о чем, вполне может в выходной день попытаться испортить настроение. Не рекомендую...

Підтримали: Artem Shevchenko

Павел дествительно отбыл пару недель испытательного срока в компании, но к сожалению не подошел нам. Как по психологическому состоянию, так и по его навыкам на тот момент.

Работал в компании почти 2 года, за это время вырос как разработчик. О компании: лояльное руководство, интересный проэкт, хороший коллектив, гибкий график(удалённо или офис).

Спасибо, Дима. Удачи!

Интересный проект. Работая на протяжение полутора лет обрел новые навыки.