27 серпня 2021 14:51

Vitalik Demko, .NET Developer з 2014 року

Працюю в компанії Exoft вже 7 років. Мені дуже приємно бути частиною цієї вже не маленької сім’ї, яка впевнено і стрімко зростає. Exoft — це не просто комфортне робоче місце, це на сам перед дійсно хороші й відкриті люди. Exoft — це стабільність, тут я почуваю себе впевненим, тут є все необхідне для кар’єрного зросту, компанія завжди підтримує та різними бонусами заохочує бажання навчатись і розвиватись. В Exoft-i завжди допоможуть словом і ділом, і допоможуть навіть у скрутні часи. Тут немає шаблонів чи конвеєра для розв’язання всіх питань, кожне питання розглядається індивідуально, що означає, що ви завжди будете почутими й ваше питання буде вирішено. В Exoft-і є можливість працювати як в офісі, так і віддалено, тут завжди є цікаві проекти і що найважливіше, із хорошими замовниками. Тімбілдінги та різноманітні зустрічі й виїзди дають можливість зблизити колектив і працювати в дружній атмосфері. Ну і звичайно різноманітні бонуси й «плюшки» тут також присутні, крута healthcare програма, відпустка яка збільшується, безкоштовні уроки англійської мови, фінансова підтримка на різноманітні курси для підвищення кваліфікації, ігрова кімната, смаколики, кава і т.д. Однозначно рекомендую!

Підтримали:  Oksana Kushnir