В компанії працюють круті люди. Найбільшою цінністю для мене це відношення в компанії один до одного, відкритість в комунікації та можливість постійно розвитку — як tech так і найголовніше soft skills.Також в компанії панує дуже дружня атмосфера і заскучати вам тут точно не вийде)

Поддержали: Oksana Kushnir

Працюю в Exoft вже понад півроку. Мені дуже подобається дружня та весела атмосфера в офісі, зранку завжди є бажання прийти і плідно попрацювати. Керівництво компанії підтримує та допомагає у вирішенні організаційних питань. Мікроменеджмент майже відсутній, ти відчуваєш свободу в прийнятті власних рішень для успіху проекту. Я ПМ і для мене дуже важливо, що до моїх порад прислухаються, що команда розуміє чому саме так побудований робочий процес. Мені приємно, коли команда почуває себе комфортно на проекті, коли можна сходити на позапланові тімбілдінги через те, що вам просто цікаво спілкуватись одне з одним і в позаробочий час.
Про Exoft можна писати довго і багато, описуючи зручний офіс, цікаві святкування, зону відпочинку з PS, невеличкий спортзал, терасу під відкритим небом, гнучкий робочий графік і прикольні бонуси, але я впевнений, що кожний знайде тут щось своє, чим ця компанія буде вирізнятись поміж інших! Радий бути частиною команди!
P.S. А ще в нас є свій талісман — пес Zorro!

Поддержали: Oksana Kushnir

Працюю в Компанії майже рік. Для мене важливо розвиватись і постійно покращувати свої навики, Exoft дає таку можливість. Колектив — відкриті до спілкування і допомоги і загалом просто круті люди. Просторий і комфортний офіс, тімбілдінги, привітання та подарунки в честь різних свят, додають позитиву і настрою для роботи.

Поддержали: Oksana Kushnir

Попрацював в компанії протягом півроку, залишився без жодних претензії, тільки з хорошими спогадами про людей, які там працюють. Відсутнє все зайве і присутнє тільки те, що потрібно компанії, щоб зробити робочий процес комфортним. Стосовно проектів наче все впорядку, з проблемами не стикався.
Якщо розглядаєте Exoft як потенційне місце працевлаштування — дуже рекомендую :)

Поддержали: Oksana Kushnir

Працюю в компанії більше року, за цей час досить сильно прокачав свої навички розробки. На теперішньому проекті використовуємо найновіші технологіЇ і це дуже радує. Сама компанія та колектив просто чудові, завжди при потребі готові допомогти чи порадити потенційне рішення. Офіс відвідую в комбінованому стилі(пару днів в офісі, а інші з дому), хоча кожен сам може вибрати відвідувати його чи ні. А ще тут є багато крутих бонусів та плюшок, часті різноманітні івенти. Рекомендую.

Поддержали: Oksana Kushnir

Працюю в компанії Exoft вже 7 років. Мені дуже приємно бути частиною цієї вже не маленької сім’ї, яка впевнено і стрімко зростає. Exoft — це не просто комфортне робоче місце, це на сам перед дійсно хороші й відкриті люди. Exoft — це стабільність, тут я почуваю себе впевненим, тут є все необхідне для кар’єрного зросту, компанія завжди підтримує та різними бонусами заохочує бажання навчатись і розвиватись. В Exoft-i завжди допоможуть словом і ділом, і допоможуть навіть у скрутні часи. Тут немає шаблонів чи конвеєра для розв’язання всіх питань, кожне питання розглядається індивідуально, що означає, що ви завжди будете почутими й ваше питання буде вирішено. В Exoft-і є можливість працювати як в офісі, так і віддалено, тут завжди є цікаві проекти і що найважливіше, із хорошими замовниками. Тімбілдінги та різноманітні зустрічі й виїзди дають можливість зблизити колектив і працювати в дружній атмосфері. Ну і звичайно різноманітні бонуси й «плюшки» тут також присутні, крута healthcare програма, відпустка яка збільшується, безкоштовні уроки англійської мови, фінансова підтримка на різноманітні курси для підвищення кваліфікації, ігрова кімната, смаколики, кава і т.д. Однозначно рекомендую!

Поддержали: Oksana Kushnir

Exoft є моєю першою компаніїє, як веб девелопера, потрапив сюди через Exoft Trainee Camp, який видався надзвичайно корисним і продуктивним завдяки крутим менторам, які насамперед мотивовані прогресом студентів, а не якимось плюшками(по моїх відчуттях). Ще круто, що на кемпі була можливість вивчати не тільки Front end, а й Back end, навіть якщо зовсім не було досвіду чи знань в цьому напрямку. На кемп я йшов тільки з бекграундом фронта, а зараз вже можу назвати себе фул стек девелопером :). Щодо самої компанії то тут дуже класний колектив, будь хто готовий допомогти з вирішенням тієї чи іншої проблеми. З переваг, які зайшли особисто мені це плей рум, ідеально коли можна відволіктись від роботи, гарною зарубою 2×2 в фіфа, настільний теніс і футбол шоб розрухатись після довготривалого перебування за компютером, безкоштовні уроки англійської і гарна тераса на криші офісу на якій в гарну погоду збирались на перегляд матчів Чемпіонату Європи по футболу під півко.

Поддержали: Oksana Kushnir

Пропрацював в Exoft більше 2 років і це був позитивний і приємний досвід!). Працював на цікавих проектах. Є можливість працювати з офісу і віддалено. Колектив мегакрутий!) Завжди домопожуть, підкажуть. Є багато плюшок і івентів! Успіхів, Exoft! Всім привіт!)

Поддержали: Oksana Kushnir

Працюю в компанії вже 4й місяць, все влаштовує, колектив, ставлення, локація, офіс. Хороша організація менеджменту, багато приємних бонусів, безкоштовні курси англійської, цікаві проекти на яких не буде нудно. Є можливості для розвитку і кар’єрного росту. Компенсація відбувається вчасно. Також постійно організовуються різні івенти, футбол, різні тематичні вечірки, тімбілдінги і т.д. Рекомендую всім!)

Поддержали: Oksana Kushnir

Працювала в компанії Exoft протягом 6-ти місяців. Компанія має досить приємний та світлий офіс. Приємним сюрпризом були подарунки для всіх працівників з нагоди свят. Була можливість працювати як з офісу так і з дому.

На жаль, проект на якому я працювала не відповідам моїм очікуванням, що і послугувало приводом до зміни роботи.

Бажаю Exoft-у розівиватись та збільшувати свою команду.

Поддержали: Oksana Kushnir

Проходила навчання в Exoft Trainee Camp, можу сказати що воно було дуже класне, насичені матеріалом лекції. За час кемпу отримала багато знань і досвіду у написані власних проектів.
Люди приємні, завжди готові допомогти чи пояснити щось, ідуть на зустріч.
Незважаючи на карантин і онлайн навчання, воно все-таки виявилось успішним. На даний момент кемп для мене закінчився, і я працюю на посаді трейні в Exoft. З плюсів можу також відзначити уроки англійської мови.

Поддержали: Oksana Kushnir

Працював в Exoft більше року, хороша компанія, чудовий колектив. За цей час виріс як розробник , отримав цікавий досвід розробки проектів з нуля.
Перейшов сюди з початком карантину і так сталось, що проект злетів і певний час просидів на «бенчі», ніяких проблем, чи нюансів з оплатою цього часу не було. Є можливість працювати як і з дому, так і відвідувати офіс, що було для мене актуально(не люблю сидіти вдома).
Також компанія готова йти на зустріч в різноманітних питаннях, які не обумовлені контрактом.
Єдиний мінус що так і не застав уроків з англійської(припинені через карантин), хоча наскільки мені відомо, їх мали поновлювати.
P.S. СТО няшка з ним працювати особливе задоволення, Тарас привіт)

Поддержали: Oksana Kushnir

Працював в Exoft-і десь більше року. Класна і дружня компанія. Постійно росте. Багато чого досягнув бо працював з класними людьми, хорошими розробниками. Всім рекомендую

Поддержали: Oksana Kushnir

Exoft чудова компанія. Працюю більше двох років. Крута тімка, регулярно їздимо разом на лижі, кудись ходимо. Компанія йде на зустріч при будь-яких питаннях. Постійно росте, але зберігає дуже дружню атмосферу.

Поддержали: Oksana Kushnir

Працюю тут 2 роки. Основна цінність — це люди, тут легко вписатись у колектив вже з першого тижня. Компанія постійно розвивається, все дуже чітко та зрозуміло. Однозначно рекомендую.

Поддержали: Oksana KushnirTaras Yarchak