Пропрацював у компанії більше чотирьох років, пройшовши шлях від учасника Trainee Camp до Senior розробника.
У кемпі студенти здобувають необхідні знання для роботи з Angular та .Net, а також застосовують їх на практиці у розробці навчального проекту.
Навчальний процес тут добре структуризований та вдало комбінує роботу у команді з самостійними завданнями, що добре емулює досвід роботи з комерційним проєктом.
З групи студентів, що були у кемпі разом зі мною, усі змогли працевлаштуватись у Exoft або ж інших компаніях на позицію trainee/junior фулстек розробників.
Щодо основної роботи у цій компанії — тут цінують ініціативних працівників та надають їм простір для розвитку, а досвідченіші колеги, за потреби, їм радо допомагають.
Графік роботи та місце (ремоут/офіс) тут залежать від проєкту та ролі, проте менеджмент завжди готовий іти на компроміси та відстоювати побажання працівників перед клієнтом.
Колектив дружній та привітній, усі тісно комунікують у неформальній обстановці та радо допомагають одне одному за потреби.
Бенефіти для працівників постійно покращуються, відкриваються нові програми для компенсацій та вдосконалюються існуючі (курси англійської, доступ до ресурсів з курсами для навчання і тп. ).
Більшість проєктів працюють з новими технологіями, до технічних рішень та пропозицій програмістів радо дослухаються.
Умови для праці з офісу хороші, є усе необхідне як для комфортної праці, так і для відпочинку (плейрум, тенісний стіл, настільний футбол, відкрита тераса)
За час співпраці з цією компанією навчився багато нового, отримав багато позитивних вражень та цінний досвід)
Однозначно рекомендую компанію для співпраці, особливо для початківців що бажають долучитись до Trainee Camp.

Працюю в компанії протягом пів року. Маю тільки позитивні враження про співпрацю. Завжди можна звернутися за допомогою до колег, які завжди підтримають та підкажуть. Всі зацікавленні в розвитку та в успішній здачі проекту. Коли закінчується проект працівникам знаходять нові, враховуючи побажання і стек. Поки йде пошук проекту працівники залишаються на бенчі. Це важливо для потенційних кандидатів, так як багато компаній цього не надають.

Затишна компанія з дуже крутою атмосферою. Постійно влаштовують багато цікавих та корисних подій. Досить комфортний офіс, локація для мене була ідеальна.

На проекті працював з надзвичайно класними людьми, враження залишилися позитивні. Була можливість попрацювати з новими технологіями. Проектів на Java було небагато, але на скільки мені відомо компанія працює над розширенням.

Підтримали: Oksana Kushnir

Exoft одна з небагатьох компаній, яка з ростом своєї чисельності не втрачає свого колориту в щоденних буденних речах: безапеляційність в цінності кожного члена команди, кроки на зустріч від менеджменту компанії в будь-яких можливих питаннях, маленькі офісні традиції і атмосфера, яка притягує більшість команди повертатися за свої офісні столи щодня. А той факт, що за час початку карантину не було розірвано жодної співпраці, а команда тільки росла — говорить сам за себе.

Підтримали: Oksana Kushnir

Угомоните, пожалуйста, своих сотрудников, которые бегают по комментариям и уж слишком активно агитируют за Дия.Сити. Настолько активно, что заставляют усомниться в неподкупности столь уважаемых господ.

@Anatolii, вдячні Вам за спробу антиреклами нашої компанії. Хочемо повідомити, що фактів агітації нами не було зафіксовано та, вважаємо, що такі речі коментувати має право тільки менеджмент компанії після офіційного запиту. Достовірність наданої вами інформації також попросимо перевірити адміністрацією DOU.

В компанії працюють круті люди. Найбільшою цінністю для мене це відношення в компанії один до одного, відкритість в комунікації та можливість постійно розвитку — як tech так і найголовніше soft skills.Також в компанії панує дуже дружня атмосфера і заскучати вам тут точно не вийде)

Підтримали: Oksana Kushnir

Працюю в Exoft вже понад півроку. Мені дуже подобається дружня та весела атмосфера в офісі, зранку завжди є бажання прийти і плідно попрацювати. Керівництво компанії підтримує та допомагає у вирішенні організаційних питань. Мікроменеджмент майже відсутній, ти відчуваєш свободу в прийнятті власних рішень для успіху проекту. Я ПМ і для мене дуже важливо, що до моїх порад прислухаються, що команда розуміє чому саме так побудований робочий процес. Мені приємно, коли команда почуває себе комфортно на проекті, коли можна сходити на позапланові тімбілдінги через те, що вам просто цікаво спілкуватись одне з одним і в позаробочий час.
Про Exoft можна писати довго і багато, описуючи зручний офіс, цікаві святкування, зону відпочинку з PS, невеличкий спортзал, терасу під відкритим небом, гнучкий робочий графік і прикольні бонуси, але я впевнений, що кожний знайде тут щось своє, чим ця компанія буде вирізнятись поміж інших! Радий бути частиною команди!
P.S. А ще в нас є свій талісман — пес Zorro!

Підтримали: Oksana Kushnir

Працюю в Компанії майже рік. Для мене важливо розвиватись і постійно покращувати свої навики, Exoft дає таку можливість. Колектив — відкриті до спілкування і допомоги і загалом просто круті люди. Просторий і комфортний офіс, тімбілдінги, привітання та подарунки в честь різних свят, додають позитиву і настрою для роботи.

Підтримали: Oksana Kushnir

Попрацював в компанії протягом півроку, залишився без жодних претензії, тільки з хорошими спогадами про людей, які там працюють. Відсутнє все зайве і присутнє тільки те, що потрібно компанії, щоб зробити робочий процес комфортним. Стосовно проектів наче все впорядку, з проблемами не стикався.
Якщо розглядаєте Exoft як потенційне місце працевлаштування — дуже рекомендую :)

Підтримали: Oksana Kushnir

Працюю в компанії більше року, за цей час досить сильно прокачав свої навички розробки. На теперішньому проекті використовуємо найновіші технологіЇ і це дуже радує. Сама компанія та колектив просто чудові, завжди при потребі готові допомогти чи порадити потенційне рішення. Офіс відвідую в комбінованому стилі(пару днів в офісі, а інші з дому), хоча кожен сам може вибрати відвідувати його чи ні. А ще тут є багато крутих бонусів та плюшок, часті різноманітні івенти. Рекомендую.

Підтримали: Oksana Kushnir

Працюю в компанії Exoft вже 7 років. Мені дуже приємно бути частиною цієї вже не маленької сім’ї, яка впевнено і стрімко зростає. Exoft — це не просто комфортне робоче місце, це на сам перед дійсно хороші й відкриті люди. Exoft — це стабільність, тут я почуваю себе впевненим, тут є все необхідне для кар’єрного зросту, компанія завжди підтримує та різними бонусами заохочує бажання навчатись і розвиватись. В Exoft-i завжди допоможуть словом і ділом, і допоможуть навіть у скрутні часи. Тут немає шаблонів чи конвеєра для розв’язання всіх питань, кожне питання розглядається індивідуально, що означає, що ви завжди будете почутими й ваше питання буде вирішено. В Exoft-і є можливість працювати як в офісі, так і віддалено, тут завжди є цікаві проекти і що найважливіше, із хорошими замовниками. Тімбілдінги та різноманітні зустрічі й виїзди дають можливість зблизити колектив і працювати в дружній атмосфері. Ну і звичайно різноманітні бонуси й «плюшки» тут також присутні, крута healthcare програма, відпустка яка збільшується, безкоштовні уроки англійської мови, фінансова підтримка на різноманітні курси для підвищення кваліфікації, ігрова кімната, смаколики, кава і т.д. Однозначно рекомендую!

Підтримали: Oksana Kushnir

Exoft є моєю першою компаніїє, як веб девелопера, потрапив сюди через Exoft Trainee Camp, який видався надзвичайно корисним і продуктивним завдяки крутим менторам, які насамперед мотивовані прогресом студентів, а не якимось плюшками(по моїх відчуттях). Ще круто, що на кемпі була можливість вивчати не тільки Front end, а й Back end, навіть якщо зовсім не було досвіду чи знань в цьому напрямку. На кемп я йшов тільки з бекграундом фронта, а зараз вже можу назвати себе фул стек девелопером :). Щодо самої компанії то тут дуже класний колектив, будь хто готовий допомогти з вирішенням тієї чи іншої проблеми. З переваг, які зайшли особисто мені це плей рум, ідеально коли можна відволіктись від роботи, гарною зарубою 2×2 в фіфа, настільний теніс і футбол шоб розрухатись після довготривалого перебування за компютером, безкоштовні уроки англійської і гарна тераса на криші офісу на якій в гарну погоду збирались на перегляд матчів Чемпіонату Європи по футболу під півко.

Підтримали: Oksana Kushnir

Пропрацював в Exoft більше 2 років і це був позитивний і приємний досвід!). Працював на цікавих проектах. Є можливість працювати з офісу і віддалено. Колектив мегакрутий!) Завжди домопожуть, підкажуть. Є багато плюшок і івентів! Успіхів, Exoft! Всім привіт!)

Підтримали: Oksana Kushnir

Працюю в компанії вже 4й місяць, все влаштовує, колектив, ставлення, локація, офіс. Хороша організація менеджменту, багато приємних бонусів, безкоштовні курси англійської, цікаві проекти на яких не буде нудно. Є можливості для розвитку і кар’єрного росту. Компенсація відбувається вчасно. Також постійно організовуються різні івенти, футбол, різні тематичні вечірки, тімбілдінги і т.д. Рекомендую всім!)

Підтримали: Oksana Kushnir

Працювала в компанії Exoft протягом 6-ти місяців. Компанія має досить приємний та світлий офіс. Приємним сюрпризом були подарунки для всіх працівників з нагоди свят. Була можливість працювати як з офісу так і з дому.

На жаль, проект на якому я працювала не відповідам моїм очікуванням, що і послугувало приводом до зміни роботи.

Бажаю Exoft-у розівиватись та збільшувати свою команду.

Підтримали: Oksana Kushnir

Проходила навчання в Exoft Trainee Camp, можу сказати що воно було дуже класне, насичені матеріалом лекції. За час кемпу отримала багато знань і досвіду у написані власних проектів.
Люди приємні, завжди готові допомогти чи пояснити щось, ідуть на зустріч.
Незважаючи на карантин і онлайн навчання, воно все-таки виявилось успішним. На даний момент кемп для мене закінчився, і я працюю на посаді трейні в Exoft. З плюсів можу також відзначити уроки англійської мови.

Підтримали: Oksana Kushnir

Працював в Exoft більше року, хороша компанія, чудовий колектив. За цей час виріс як розробник , отримав цікавий досвід розробки проектів з нуля.
Перейшов сюди з початком карантину і так сталось, що проект злетів і певний час просидів на «бенчі», ніяких проблем, чи нюансів з оплатою цього часу не було. Є можливість працювати як і з дому, так і відвідувати офіс, що було для мене актуально(не люблю сидіти вдома).
Також компанія готова йти на зустріч в різноманітних питаннях, які не обумовлені контрактом.
Єдиний мінус що так і не застав уроків з англійської(припинені через карантин), хоча наскільки мені відомо, їх мали поновлювати.
P.S. СТО няшка з ним працювати особливе задоволення, Тарас привіт)

Підтримали: Oksana Kushnir

Працював в Exoft-і десь більше року. Класна і дружня компанія. Постійно росте. Багато чого досягнув бо працював з класними людьми, хорошими розробниками. Всім рекомендую

Підтримали: Oksana Kushnir

Exoft чудова компанія. Працюю більше двох років. Крута тімка, регулярно їздимо разом на лижі, кудись ходимо. Компанія йде на зустріч при будь-яких питаннях. Постійно росте, але зберігає дуже дружню атмосферу.

Підтримали: Oksana Kushnir

Працюю тут 2 роки. Основна цінність — це люди, тут легко вписатись у колектив вже з першого тижня. Компанія постійно розвивається, все дуже чітко та зрозуміло. Однозначно рекомендую.

Підтримали: Oksana KushnirTaras Yarchak

Оцінка компанії: 93/100