EXMO.com

Вільнюс (Литва), Краків (Польща), Лондон (Велика Британія), Ukraine (remote)

Думав додати рекрута з компанії в конекшн лінкдІна і познайомитись, а там www.linkedin.com/...​/sofya-kasatina-b3324486 з так званої росії.
Та розумію,офіса в так званій росії вже нема,а люди лишились.

Вітаю, Олеже!

Хочемо подякувати Вам за те, що допомагаєте нам стати краще.

Ми шкодуємо, що Ви так і не змогли зв’язатися з нашою командою для більшого знайомства.

На жаль, політикою LinkedIn не забороняється вказувати будь-яку компанію як роботодавця за бажанням користувача, без згоди на то самої компанії.

Щодо Софії, вона не працює в компанії понад 3 роки.

Наша команда також вже зв’язується з підтримкою LinkedIn для врегулювання цього питання.

Дякуємо Вам за пильність і ще раз перепрошуємо.

А поки ми чекаємо на вирішення цієї ситуації, пропонуємо ознайомитися з діяльністю нашого Фонду EXMO Save Ukraine і приєднатися до спільного збору:
exmo.com/uk/saveukraine

Бажаємо гарного дня та мирного неба!

Я працюю в EXMO вже понад 5 років, тож ділюся досвідом)

Перш за все, тут дійсно неймовірна команда і супердружній колектив, де люди спілкуються і дружать між собою поза робочим часом!)

Ще варто відмітити стабільність і виконання своїх зобовя’зань перед співробітниками. Що б не ставалось, ми завжди отримували заробітну плату вчасно і в поному обсязі.
На початку війни компанія попіклувалась про нас і старалась допомогти співробітникам з виїздом з небезпечних территорій, пошуком житла як в Україні, так і по всьому світу, допомогла фінансово.

Особисто для мене одна з головних переваг — гнучкість і вільне відвідання нашого чудового офісу. До речі, в часи блекаутів для тих, хто не зміг чи не захотів переїжджати було забезпечено умови для роботи (генератор, старлінк, екофлоу, офіс з укриттям) це дуже врятувало ситуацію.
І звісно ж розвиток. Тут можна отримати класний досвід, нові навички і розкрити потенціал.
А також компанія оплачує заняття з англійської та спорт зал, а також тренінги за потреби.
Тут дійсно відчувається зацікавленість в розвитку співробітників — це супер!

Працюю в компанії майже 2 роки і можу сказати, що тут дуже круто! Починаючи від самої сфери діяльності, завжди хотілось бути частинкою крипто-світу і був дуже радий отримати офер. А від першого дня в компанії я був шокований наскільки тут класна команда, дуже багато спеціалістів з провідних міжнародних компаній, які зібрались в одну команду і розвивають продукт. Компанія дуже заохочує до навчання, проходженню курсів і тд. А які в нас були круті вечірки (звісно до повномасштабного вторгнення ерефії), це важко словами передати.
Якщо ви також фанат крипти, то велкам — тут ви зможете себе розкрити на 101% і відкрити багато чого нового <3

Вже зовсім скоро буде рік як я працюю в EXMO, пам’ятаю коли пройшли перші кілька тижнів, було досить цікаве відчуття, що я тут вже дуже давно, настільки дружній та відкритий колектив я зустрів. Атмосфера на висоті, ти відчуваєшь підтримку коллег та менеджменту, які завжди на одній хвилі, це мотивує. З кожною новою роботою я завжди намагаюсь розширити свій досвід та світогляд, для мене крипта як раз була технічно досить новою сферою, яку хотів спробувати, дуже рад за таку можливість в настільки крутій команді, де завжди є бажання зробити все якнайкращє.

В компанії працюю з 2017 року, не зупиняюсь рекомендувати її, як надійного роботодаця. Тому, що Exmo, це навіть набагато більше ніж робота, це велика і дружня сім’я, зі своїми цінностями, філософією, досягеннями. Також тут є дуже потужна фінансова мотивація, де відчуваєш, що твою працю і внесок поважають і цінять, допомагають розвиватися як і по кар’єрних сходинках так і особисто. Дуже креативний і дружній колектив, керівництво завждити цікавить думка та твої ідеї, підтримка на максимальному рівні
.Тому якщо йдеться про ідеальне місце роботи — це тільки Exmo, без вагань)))

Проходил собеседование в данную компанию, очень положительные эмоции. Всё, начиная от первого этапа и заканчивая техническим интервью было на высоком уровне, каждый сотрудник отдела относится к тебе как к «части» общего механизма, а не как «гребцу с вёслами».

Працюю в компаніі більше року і жодного дня не жалкую,що прийняла оффер саме від Еxmo. Тут працюють неймовірні люди, які поважають один одного, допомогають вирішувати будь-які питання тут і зараз, а не через створення 100500 мітингів та процедур. Крутий соціальний пакет, достойна заробітня плата та бонуси, провідні технології у розробці та мега класне керівництво. Будь-яка ідея буде почута, будь-яке побажання (звичайно адекватне) буде виконано, підхід компанії до співробітників дійсно здається чимось неймовірним, але це факт. Пишаюсь бути частиної великої сім"ї Exmo

Ровно 6 месяцев, как я работаю в этой чудесной компании. Первые впечатления были- wow! неужели так бывает? Признаюсь, хотелось сразу всем сказать о том, насколько уважительные, позитивные, открытые отношения в компании. Особенно сравнивая свой предыдущий опыт в большой и известной компании. Но решила не спешить, возможно ситуация покажется другой. Но нет. Мое уважение к компании и к тем, кто в ней работает- растет каждый день. Здесь большая поддержка команды, менеджмента, комфортные условия, здесь часто говорят СПАСИБО и дают возможность реализовываться каждому. Конечно, все зависит непосредственно от сотрудника- но компания дает все возможности, и это правда. А то, что в компании большой процент найма непосредственно по рекомендациям самих ребят- говорит о многом. Со мной уже работает моя коллега из бывшей компании, которой я лично рекомендовала к нам присоединиться. Резюмируя, я очень рекомендую компанию- здесь и крутой опыт и прекрасная атмосфера.

я работала не в одной IT-компании и могу сказать, что в EXMO точно соблюдается баланс работы и отдыха, очень человечное отношение со стороны руководства и классная команда, с которой приятно работать и весело отдыхать. Отдельно хочется выделить сферу: крипта — это интересно, нескучно и максимально динамично. А, ну и прибыльно, что отражается на зарплате и соцпакете ;) Работая здесь, чувствуешь себя на острие событий :)

Вакансії EXMO.com