EXMO

Київ, Вільнюс (Литва), Краків (Польща), Лондон (Велика Британія)

Вже зовсім скоро буде рік як я працюю в EXMO, пам’ятаю коли пройшли перші кілька тижнів, було досить цікаве відчуття, що я тут вже дуже давно, настільки дружній та відкритий колектив я зустрів. Атмосфера на висоті, ти відчуваєшь підтримку коллег та менеджменту, які завжди на одній хвилі, це мотивує. З кожною новою роботою я завжди намагаюсь розширити свій досвід та світогляд, для мене крипта як раз була технічно досить новою сферою, яку хотів спробувати, дуже рад за таку можливість в настільки крутій команді, де завжди є бажання зробити все якнайкращє.

В компанії працюю з 2017 року, не зупиняюсь рекомендувати її, як надійного роботодаця. Тому, що Exmo, це навіть набагато більше ніж робота, це велика і дружня сім’я, зі своїми цінностями, філософією, досягеннями. Також тут є дуже потужна фінансова мотивація, де відчуваєш, що твою працю і внесок поважають і цінять, допомагають розвиватися як і по кар’єрних сходинках так і особисто. Дуже креативний і дружній колектив, керівництво завждити цікавить думка та твої ідеї, підтримка на максимальному рівні
.Тому якщо йдеться про ідеальне місце роботи — це тільки Exmo, без вагань)))

Проходил собеседование в данную компанию, очень положительные эмоции. Всё, начиная от первого этапа и заканчивая техническим интервью было на высоком уровне, каждый сотрудник отдела относится к тебе как к «части» общего механизма, а не как «гребцу с вёслами».

Працюю в компаніі більше року і жодного дня не жалкую,що прийняла оффер саме від Еxmo. Тут працюють неймовірні люди, які поважають один одного, допомогають вирішувати будь-які питання тут і зараз, а не через створення 100500 мітингів та процедур. Крутий соціальний пакет, достойна заробітня плата та бонуси, провідні технології у розробці та мега класне керівництво. Будь-яка ідея буде почута, будь-яке побажання (звичайно адекватне) буде виконано, підхід компанії до співробітників дійсно здається чимось неймовірним, але це факт. Пишаюсь бути частиної великої сім"ї Exmo

Ровно 6 месяцев, как я работаю в этой чудесной компании. Первые впечатления были- wow! неужели так бывает? Признаюсь, хотелось сразу всем сказать о том, насколько уважительные, позитивные, открытые отношения в компании. Особенно сравнивая свой предыдущий опыт в большой и известной компании. Но решила не спешить, возможно ситуация покажется другой. Но нет. Мое уважение к компании и к тем, кто в ней работает- растет каждый день. Здесь большая поддержка команды, менеджмента, комфортные условия, здесь часто говорят СПАСИБО и дают возможность реализовываться каждому. Конечно, все зависит непосредственно от сотрудника- но компания дает все возможности, и это правда. А то, что в компании большой процент найма непосредственно по рекомендациям самих ребят- говорит о многом. Со мной уже работает моя коллега из бывшей компании, которой я лично рекомендовала к нам присоединиться. Резюмируя, я очень рекомендую компанию- здесь и крутой опыт и прекрасная атмосфера.

я работала не в одной IT-компании и могу сказать, что в EXMO точно соблюдается баланс работы и отдыха, очень человечное отношение со стороны руководства и классная команда, с которой приятно работать и весело отдыхать. Отдельно хочется выделить сферу: крипта — это интересно, нескучно и максимально динамично. А, ну и прибыльно, что отражается на зарплате и соцпакете ;) Работая здесь, чувствуешь себя на острие событий :)

Вакансії EXMO