Я працюю в Excited більше року. Виділю кілька моментів, які мені подобаються:
— Я розвиваю свої навички завдяки роботі в нашій команді. Цьому особливо допомагає детальний фідбек по робочих задачах, детально розписана матриця компетенцій, завдяки якій я чітко розумію куди мені рухатись у своєму професійному розвитку.
— Особисто мені подобається, що я можу не лише дизайнити, а й будувати сайти на Webflow.
— Гнучкість в роботі. Тобто можливість поєднувати роботу з офісу і ремоут; починати робочий день в час, який мені підходить (з 8:00 до 11:00)
— Комфортний офіс в зручній для мене локації (центр міста).
— Співробітники, які надихають і з якими просто приємно спілкуватись 🙂
— Агенція надає техніку для комфортної роботи.
— Цікаві проєкти.
— Спільні сніданки кожного місяця 🍳🥓😊

Дякуємо з відгук, Сашко! 💛

Працюю в Excited вже 10 місяців. Найбільшим плюсом для мене є дружня команда із хороших спеціалістів, з якими можна як дискутувати на професійному рівні так і проводити час за переглядом цікавих івентів чи просто обідати. Тут є всі умови для розвитку — дизайн івенти, конструктивний фідбек, цікаві проекти, ну і, звичайно, хороша техніка.

У офісі панує домашня атмосфера — спільні сніданки, жарти, меми... Тут працюють люди, в яких є спільні інтереси та хоббі — це допомагає бути відкритим один із одним і розвиватись як професіонал.

Дякуємо! Раді мати тебе в команді!

Працюючи дизайнером дуже просто втратити натхнення чи банально перегоріти і сновигати без інтузіазму на роботу😴. Я шукав для себе такий колектив та робочу атмосферу, де б я відчув себе як в дома і б зміг поділитись та отримати новий досвід у роботі. 😁В Excited я віднайшов все те що шукав і навіть більше: професійний та веселий колектив з яким я завжди на одній хвилі, відкритість колег, доброзичливість, лояльність від керівників та основне дизайн середовище, де хочеться створювати класні продукти та розвиватись у професійному напрямку 😎👍

Віталік дякуємо за відгук! Нам приємно, що ти задоволений роботою в Excited 😊
Для нас це дуже важливо! ❤️

Я працюю в Excited вже трохи більше 2ох років, можу сказати що наша агенція є класним місцем для роботи, і я не шкодую, що доєдналась до команди.
Тут є всі умови для професіойного розвитку, регулярні perfomance evaluations, чітка матриця компетенції, окрім цього ми з колегами часто проводимо різні воркшопи і ділимось корисною інформацією.
Оскільки я дуже люблю читати (особливо паперові книжки), дуже тішить, що є велика бібліотека професійної літератури.
На проєктах ми проводимо воркшопи, юзер тестування та інші дизайн активності, є регулярні дзвінки з клієнтами та можливість отримати адекватний фідбек від дизайн директора.
Загалом в Ексайтед дружня атмосфера, колеги завжди готові допомогти та разом посміятись 😁також в нас є класні традиції, такі як щомісячні спільні сніданки і не стандартні круті активні корпоративи)
Рада бути частиною команди 💛

Що ж, хочу розпочати з того, наскільки сильно починаєш асоціювати себе частинкою цієї команди, коли тільки приходиш в компанію. Всі ці люди настільки свідомі і настільки прагнуть покращити світ, що і сам запалюєшся цим. За декілька годин роботи в Excited вже відчув, що я «в своїй тарілці».

З цією командою хоч в вогонь, хоч в сніг. До речі про сніг! Тут всі неймовірно вправно катають на сноубордах та лижах (була чудова можливість поїхати на корпоративну вечірку в Буковель!).

Щоранку у нас є стендап мітінги, планування робочого тижня та дзвінки рев’ю. А дякуючи чудовим процесам, відчуваєш, що ти не один на важких проектах, тобі одразу відпишуть, коли у тебе виникатимуть питання, адже тут всі зацікавлені в твоєму успіху.

Якщо ти справді гориш дизайном, то з маленького полум’я Excited роздує багаття, якого ще не бачила північ!

Дякуємо, Богдане! Раді мати тебе в нашій команді.😎
Приємно, що ти комфортно почуваєшся і зацінив процеси. Для нас це важливо!
А на борді ти теж чудово катаєшся і надзвичайно швидко його опанував👌

To join the Excited Agency team was a great decision! I’m working here as a Product Designer for almost a year. In Excited, I grew up and continue to grow as a specialist. For me, it is important to be inspired by what I do every day and to be surrounded by cool people from whom I can learn and with whom we can have fun at the same time:)
Here I feel myself in right place💛
Excited to be a part of Excited!

We are happy to have you as part of our team :)

Hi, the curious job seeker.
I will share with you my experience in this agency. I worked there for three months as a junior product designer. I’m sorry that I had to leave.

However:
Since I love making numbered lists, here are two lists of five good things and five bad things that might surprise you.

Good things:
1. Practice English (ALWAYS)
2. Technique of work (fresh apples).
3. The design process
4. Team atmosphere (small family)
5. Personal progress (working with professionals)

Bad things:
1. Bowl Genoa
2. Overtime (I needed it)
3. A small drop of nationalism (maybe a plus)
4. Money (depends on skills)
5. Meticulousness (sometimes blushes)

If I was asked to describe Excited in three words, it would be: mostly designs review.

Mark, thank you for sharing your opinion.
I would like to clarify for potential candidates that design reviews are often only with juniors that need more guidance. We are happy when designers can be independent in their work and solutions.

Півтори роки назад я прийшов в Excited як інтерн на позицію Digital Product Designer(UX/UI), в мене неймовірно горіли очі до дизайну, я хотів розвиватися в цьому напрямку і Excited це саме те місця в якому я отримав таку можливість. В цій дизайн агенція я відчув себе потрібним! Це неймовірно запушило мій порив до розвитку, та бажання вкласти душу(відчуття дуже важливе, але я зрозумів це трошки пізніше)

Найбільша перевага Excited в професійному плані — це концентрація дизайнерів в одному місці. Постійний обмін досвідом та можливість отримати пораду/фітбек від людей які розуміються на темі, і допоможуть прийняти дизайн рішення. У колектіви панують абсолютно здорові та нетоксичні відносини, як у спілкуванні з менеджментом, там і між колегами.

Кажучи про менеджент та босів: Саша(Co-Founder, Design Director) та Анелія(Co-Founder, CEO) дуже лояльні до нових пропозицій та бажань зі сторони працівників. Завжди відкриті до діялогу, я впевнений що моя позиція буде почута. Про шо там казати, якщо їх столи стоять поруч зі столами працівників, ніяких скляних перегородок або кабінетів. При переїзді на новий офіс,приміщення вибиралося не за принципом «найблище для босів», а за допомогою питання «що саме важливо для вас(працівників)?» З переліку фіч колективно було приняте рішення що нам треба світле приміщення. В таке ми і переїхали!

Якщо вже почав про офіс, то розкажу ще трошки про нього та зачеплю тему техніки для роботи. Як вже було сказано, офіс дуже світлий та просторий. Що дуже важливо — є окрема кухня, в якій можна спокійно сісти і без зайвих поглядів, та не заважаючи людям які працюють, спокійно поїсти. Зручні столи для роботи з шахтами для дротів(тобто дроти не валяються під ногами і немає можливость щось випадково перевернути), офісні стільці, ноутбуки MacBook Pro та монітори. Особисто я маю 15’ з тачбаром який дозволяє легко монтувати відео, та швидко їх виводити.

Якби мене попросили описати Excited трьома словами, то я би точно обрав: професіоналізм, розвиток, сім’я

Дякую, Марк, за такий душевний відгук)

Вакансії Excited