eWave Commerce

21...80 спеціалістів
Дніпро, Гонконг (Гонконг), Сідней (Австралія), Manila (Philippines)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Мне нравится! Тихий офис в центре Днепра. Работа с 8 до 17. Отпуск, больничные. Адекватное начальство и сотрудники. Рыночная ЗП в IT, без задержек, премии. Медицинская страховка. Чай, кофе, печеньки. 99% сотрудников являются реальными специалистами в своей области, 1% — новые сотрудники, придется соответствовать и поглощать новые знания. Структурированная система роста — можно с первых дней выстроить план роста внутри компании. Курсы английского. Менторство, у большинства есть более опытные наставники. Узкие специализации: бекенд, фронтенд, девопсы, инженеры, проектные команды, команда поддержки проектов. Ежедневное взаимодействие с носителями английского. Самый главный плюс — это иностранная компания, с таким же отношением к бизнес-процессам и сотрудникам.

Минусы: надо работать, надо трекать время, надо учиться, надо любить свое дело.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.