Evowill — компанія, де панує дружня атмосфера і де ідеї та ініціативність цінуються. Компанія відповідально ставиться до команди і не залишає її поза увагою, а навпаки, приділяє максимум зусиль, щоб передати досвід та знання, та відповісти на всі поставлені питання. Гнучкий графік дає можливість зручно планувати свій робочий та власний час. Evowill надає багато можливостей працівникам зростати професійно, а тому і сама зростає як компанія.

Протягом двох років моя робота в компанії Evowill на посаді розробника Ruby була для мене надзвичайно вражаючим досвідом. З самого початку своєї кар’єри я відчував особливу атмосферу в колективі, де кожен був відкритий до нових працівників і завжди готовий допомогти. Робота на віддаленій основі та гнучкий графік дозволяли мені ефективно керувати своїм часом і поєднувати роботу з особистими і професійними цілями. Я вдячний за можливість бути частиною такого дружнього колективу.

Підтримали: Кseniia Chubuk

Працюю на позиції Ruby Developer в Evowill більш як пів року. З перших днів компанія зустрічає приємною атмосферою та відкритістю до нових працівників. Віддалена робота та гнучкий графік дають змогу дуже легко поєднувати роботу та навчання. Я дуже радий, що став частиною такої приємної команди.

Підтримали: Кseniia Chubuk

На позиції Ruby Developer. В компанії панує приємна, дружня атмосфера. Віддалена робота та гнучкий є великою перевагою, адже я ще студент.
Також можу додати про щомісячні подарунки, уроки англійської, спільний відпочинок та багато іншого. Я щасливий, що займаю місце у Evowill.

Підтримали: Кseniia Chubuk

Працюю аж пів місяця, атмосфера дійсно дружня і створює відчуття єдиності. Звісно поки що складно давати якісь коментарі, проте можливість працювати віддалено це безперечний плюс компанії. Додати сюди практику англійською, спільний відпочинок та коробки з їжею, що надходять тобі на пошту, і можна відчути себе щасливою людиною.

Працюю на позиції Ruby Developer в компанії Evowill півроку. В компанії присутні команда з якою приємно працювати, гнучкий графік з комбінацією ремоуту та приємні бонуси. Компанія дає багато можливостей для розвитку та є можливість спостерігати за швидким ростом самої компанії.

Виходячи зі свого досвіду роботи в Evowill, я однозначно рекомендую компанію тим, хто шукає місце для розвитку та реалізації ідей. У компанії панує дружня та творча атмосфера, багато приємних плюшок, зручний графік та круте ставлення до робочого процесу.

Підтримали: Christina Lisowska

Работаю в компании на позиции «Лидогенератор». Компания обучила профессии практически с нуля, график свободный. Команда дружная, всегда готова помочь новичкам. Отдельно хотелось бы отметить, что компания заботится о нашем знании английского, групповые занятия с native speaker очень круто прокачивают его уровень. Довольна выбором места работы на 100% и рада, что стала частью этой большой команды.

Я работаю в компании Evowill полгода на позиции «IT Project Manager». Условия работы для меня оптимальны — ремоут, никакой работы в офисе, как я и хотела. Радует свободный график и приятный микроклимат в команде, ежемесячные приятные посылки и совместный отдых. Работа здесь позволяет мне соблюдать work-life balance. Отдельно благодарна за наставничество и помощь команды, которая тепло приняла 30-летнего свитчера в свои ряды :)

Підтримали: Valerii KalytaChristina Lisowska