7 травня 8:53

Ilya Tsokota, Junior

Хочу поділитися позитивним досвідом проходження рекрутингового процесу в EVOPLAY на позицію Frontend Developer.

Усі етапи проходили швидко та комфортно, комунікація була дуже приємною і прозорою. Окремо хочу подякувати рекрутерці Тетяні — завжди була на зв’язку, детально відповідала на всі питання та підтримувала протягом усього процесу.

Технічні співбесіди залишили хороше враження, фідбек надавали оперативно, а сам процес був добре організований.

У результаті отримав офер і приєднався до команди) Дякую EVOPLAY за професійний та комфортний hiring process.


LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.