7 травня 8:53
Хочу поділитися позитивним досвідом проходження рекрутингового процесу в EVOPLAY на позицію Frontend Developer.
Усі етапи проходили швидко та комфортно, комунікація була дуже приємною і прозорою. Окремо хочу подякувати рекрутерці Тетяні — завжди була на зв’язку, детально відповідала на всі питання та підтримувала протягом усього процесу.
Технічні співбесіди залишили хороше враження, фідбек надавали оперативно, а сам процес був добре організований.
У результаті отримав офер і приєднався до команди) Дякую EVOPLAY за професійний та комфортний hiring process.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.