7 лютого 10:14

Катерина Копил, Head of L&D в The Halo Trust

Ганебність лозунг системи підробу кандидатів у EVOPLAY

Отже, трохи повчальної історії для пошукачів про процес відбору та hr менеджерів даної компанії. Подавалася на вакансію бізнес-тренер (soft skill), 23 січня зі мною зв’язався Павло (який представився рекрутером EvoPlay) із проханням поділитися зразками тренінгів, записів та зарплатних очікувань. Коли у уточнила, які саме зразки їм потрібні — презетнації, конспекти тренера, зошити учасника, форми збору зворотного зв’язку — він не зміг достеменно визначитися і попросив надіслати все, що можу. Я зібрала з кількох презентацій по слайду, скріни розробок КТ, КУ та посилання на форму ЗЗ і все відправила наступного дня. Далі тиша...нічого...Так минуло 5 днів, 29 січня я написала про теміни фідбеку. Павло перепросив та написав, що у мене є багато досвіду у рітейлі, через це інтерв’юєр має сумніви щодо мого досвіду і його імплементації у їх організації. Пообіцяв фітбек до кінця тижня. Я одразу відповіла на повідомлення, і запропонувала організувати зустріч, щоб ми могли загалом з’ясувати чи мають місце їх побоювання, щодо мого досвіду. Адже одна справа мати сумніви прочитавши резюме і інша справа мати їх після спілкування з кандидатом. Моє повідомлення так і залишилося висіти зі статусом доставлено та не прочитано.
Ви ж розумієте так, що сталося далі?)
Далі не було нічого, минув обіцяний термін, ніяких додаткових фітбеків чи інформувань не було. Сьогодні вже 7 лютого.

Мої враження від цієї ситуації — неповага до часу пошукача, обіцянки які вам озвучують примарні, ніхто не збирається їх дотримуватися. Якщо у представника компанії є сумніви щодо вас то розраховувати на здоровий діалог де ви зможете це обговорити, теж не варто. Ігнорування hr менеджером вас це норма.

Як наслідок, це не те місце у якому хочеться працювати після такого відбору.

Добрий день, Катерино!

Нам прикро, що процес комунікації з рекрутером викликав у вас негативні емоції.

Проєкт, на який ви претендували, має конкретні вимоги у напрямку, навичках та експертизі. В цьому випадку замовнику знадобилось більше часу на ознайомлення з вашим досвідом та напрацюваннями, й він вирішив продовжити пошук більш релевантної експертизи. З відповідальним рекрутером проведено роботу над помилками.

Якщо у вас залишилися питання, будь ласка, звертайтесь на пошту [email protected]. Будемо раді повернутися до вашої кандидатури в майбутньому.

Дякуємо!