13 жовтня 2023 15:08

Krympowska Viktoriya, Android Developer в Startup

Минуло 3 тижні від дня первинної співбесіди, на якій мені обіцяли надати фідбек протягом «3-5 днів».
Відгукнулася на вакансію Senior QA, але запропонували QA/Techsupport. Погодилася і першу співбесіду було призначено на 22.09.23. Після цілої години спілкування на теми «взагалі по загалям», «якби да каби» було сказано, що наступний крок — технічна співбесіда. Але чи буде вона мені повідомлять додатково. Все ще повідомляють ))) вакансія так і висить ))
Ви так розважаєтесь? Годину свого часу кандидат може витратити на більш продуктивне спілкування з тими, хто поважає час інших.

2 коментарі

вони пробивають зв’язки через кандидатів, вакансії висять в них для цього

Після місяця очікування отримала розлогу відповідь рекрутера, яку крім як «ахінея» ніяк назвати не можу. Без технічної співбесіди, без жодного технічного питання чомусь вирішили «рухатися з іншим кандидатом, який має більш релевантний технічний досвід». Питання: навіщо цілу годину морочити голову «душеспасительными» беседами? Весь мій досвід детально зазначений в резюме. Якщо мені захочеться поспілкуватись «о жизни» я можу це зробити з психологом або свщеником.
Раджу кандидатам оминати цю шарагу або відразу просити технічну співбесіду.