15 грудня 2022 23:40

Anatolii Horaliuk

Працюю тут з 2011.
Всі ці роки компанія росла та розвивалась. Коли прийшов працювати, то це була досить невелика фірма, персонал якої навряд чи мав 100 чоловік. В 2014-му вже налічувала 300 чоловік, зараз — близько трьох тисяч. І навіть в ці непрості часи Компанія не припиняє розвиток і найм нових працівників.
Що я можу сказати саме як працівник? Сам факт того, що працюю тут так давно, каже сам за себе: Evoplay — гарний роботодавець.
Адекватне керівництво, цілком прийнятна зп, цікава робота, разноманітні приємні бенефіти: медстрахування, можливість взяти невеликий лікарняний без довідки від лікаря, подарунки на річницю тощо. Тут немає т.з. «корпоративної шизи», необхідності овертаймити, наявна повага до особистого часу. Загалом, всі вимоги КЗОТ виконуються, ще й інші бенефіти є.
Колеги завжди допоможуть при потребі. Та й, в цілому, досить дружня атмосфера та гарний колектив. Звісно, на роботу йдуть не дружбу водити, а заробляти гроші, але погодьтесь, що приємніше заробляти гроші, коли ти працюєш в комфортних умовах.
Кар’єрне зростання тут також є, при бажанні можна перевестись на інший проєкт чи змінити фах. Також оплачуються різноманітні курси, семінари, які допоможуть прокачати скілли. Само собою, окрім бажання, для переходу в інший відділ потрібно відповідати вимогам вакансії)
Щодо мінусів: важко виділити щось конкретне. На жаль, на час війни відсутнє медичне страхування, але це тимчасово.
Якщо розглядаєте її як місце для роботи — однозначно рекомендую)