29 вересня 2022 16:42

Сергій Педченко, Team Lead/PHP Developer в EVOPLAY

Працюю в EvoPlay вже майже 7 років. Влаштовувався на позицію Wordpress developer, за цей час встиг побувати в різних командах і в кожній з них дуже дружня атмосфера.

Загалом стільки років пропрацювати в одній компанії для мене це дивно але тут є карєрне зростання, можливість експериментувати, виявити ініціативу яку згодом нагороджують.

Для професійного зростання компанія завжди придумую щось нове що не дасть застаріти в проф. та софт скілах.
Постійно проводяться навчальні івенти по типу курсів, виступів, тренінгів, а також є можливість самому побути в ролі доповідача. Є велика онлайн бібліотека з професійних напрямків, а також велика увага приділена психології.

Гарні умови праці, все що необхідно для роботи можна без проблем отримати.
Все що стосується КЗОТ компанія дотримується, це і відпуска, сікдеї, оплачуємі лікарняні та можливість піти у відпустку за свій рахунок)
Також додам що команда HR завжди готова допомогти у вирішення різноманітних питань з робочих процесів, тай в цілому з ними завжди приемно спілкуватися)

Велика увага в компанії виділена на різноманітні культурні заходи по типу тімбілдінгів та корпоративів.
Хочу виділити що організувати Team building в команді дуже просто і в цьому завжди допоможе команда people partners, а більшість забаганок оплачує компанія.
В офісі є зони відпочинку та ігрові де можливо відвліктися від роботи та переключити думки.

З моїх спостережень за стільки років хочеться сказати що EvoPlay це дружній колектив, професійні люди готові до різних викликів, це волонтери які допомагають як людям так і тваринам, це нові знайомства та справедлива оптала професійних навичок.

Зважаючи на всі + хочу порекомендувати компанію EvoPlay та висловити вдячність що дала змогу проявити себе.