29 вересня 2022 14:24

Ian Zakharov, Illustrator в EVOPLAY

Працюю в Evo вже майже 4 роки. За цей час змінив кілька відділів, компанія велика, досвід трохи різний, але кожен відділ по суті як велика окрема сім’я всередині великого соціального організму.

Відразу хотів би відзначити що крім професійного зростання всередині своєї посади є можливість розширити список своїх функцій та обов’язків і якщо відчуваєш, що готовий до більшого — компанія зацікавлена ​​у розвитку своїх кадрів (через що власне я вже у третьому департаменті). Приємно, коли є пряма можливість підтримати свої амбіції і розвиватися не змінюючи місце роботи :)

Загалом освоюватися між відділами зовсім нескладно, команди дружні та, що важливо, дружелюбні. Усі технічні та побутові питання швидко залагоджують великі та відповідальні команди технічної підтримки та піпл-партнерів. Завжди знаєш що тобі готові допомогти і почути твої пропозиції щодо оптимізації.

Відмінні умови роботи, це комфортний рівень про який прийнято думати як про європейську норму але чомусь все ще далеко не скрізь в Україні поширеному.
З банальної інформації за умовами — тут все на місці. Ну ви знаєте, печиво-фрукти, чай-кава, зони де можна відпочити. Фізичні офіси зручні — відділи технічного забезпечення працюють справно, вся необхідна техніка, канцелярія та меблювання, тут немає ніяких нарікань, гарний європейський рівень. Графік звичний, 8 робочих годин, але досить гнучкий. Раніше почали день — раніше закінчили, за перервами та походами до вбиральні ніхто не стежить, ніякої пекельної корпоративщини нульових :)
Відпускні, сікліви, оплачувані лікарняні +
Допомога у навчанні на різних профільних курсах +
Неформальні заходи та тімбілдінг +

Соціальна частина всередині EvoPlay на дуже хорошому рівні, тут і волонтерські програми та загальні спортивні заходи, внутрішні турніри з мультиплеєрних ігор, «що, де, коли?». У всіх відділах де я був завжди можна ще й знайти групу для Тієї самої твоєї улюбленої настільної гри, про яку ніхто не чув, де правила потрібно пояснювати 8 годин але це того варто, а от тут тобі якраз вже є з ким пограти :))

Загалом хочу сказати, що дуже не дарма в 2019 році пішов на ту співбесіду за рекомендацією подруги, яка вже працювала в Evo. Тут я почуваюся корисним, важливим співробітником, у Компанії, яка дбає про свої кадри. Особливо в такий час! Враховуючи обставини, хочеться тільки пишатися тим, як ми встояли і продовжуємо розвиватися не зважаючи ні на що.