7 серпня 2022 16:16

Dmytro S

Напевно, мій найгірший досвід cпілкування з рекрутером.

Рекрутер Марія зв’язалася зі мною. Ми домовилися на співбесіду разом з керівником відділу на четвер. Інтерв’ю пройшло досить конструктивно. Я попередив, що я вже мав контакт з цією компанією в минулому. Домовились, що наступного дня дадуть відгук, переходимо на наступний крок чи ні.

У п’ятницю ніхто не зв’язався зі мною. З одного боку, в цьому немає нічого занадто критичного, але це вже впливає на відношення до компанії в цілому. Я вважаю, що як була домовленість, то треба зв’язатись з кандидатом та, при потребі, попросити зачекати ще якийсь час. У понеділок також ніхто зі мною не зв’язався і я вирішив нагадати про себе і дізнатися, чи є якесь рішення по моїй кандидатурі. Марія відповіла у вівторок, що ще немає і, що вона написала в СБ, щоб прискорити процес розгляду. Цей момент був мені не зовсім зрозумілим, бо з СБ я ще не мав справ в рамках цього інтерв’ю.

Пройшов ще тиждень з останнього контакту — рекрутер мовчить. Знову написав їй у ТГ, чи є якийсь фідбек по моїй кандидатурі. На що я отримав відповідь, що вони вже прийняли рішення на користь іншого кандидата, дякують за інтерес до вакансій та нехай щастить!

Я подякував за відповідь і попросив дати розширений відгук про свою кандидатуру. Марія відповіла, що зараз вона зайнята і розпише трохи пізніше.
Пройшло багато днів, але більше рекрутер на зв’язок не виходила і навіть не прочитала наступне повідомлення.

З «морозом» від рекрутера після проходження співбесіди мені ще не доводилося стикатися.

Той факт, що представники компанії не дотримуються оговорених сроків щодо фідбеку і мені доводилось витягувати інформацію щодо статусу розгляду моєї кандидатури — показує байдужість до того, яке враження залишиться у кандидата після спілкування з EVOPLAY, чи захоче він колись знову мати контакт з цією компанією і чи буде рекомендувати знайомим цю компанію.

Просто будьте готові до того, якщо з якихось причин від вашої кандидатури вирішили відмовитися, то з вами навіть не зв’яжуться, щоб повідомити про це. Напевно, рекрутери занадто зайняті, щоб надати хоча б якусь інформацію спеціалістам, з якими не переходять на наступний етап відбору.