5 червня 2022 11:13

Vika Kozhukhar

Спілкувалась з компанію щодо працевлаштування. Після двох етапів інтерв‘ю рекрутер пообіцяла прийти з остаточною відповіддю через декілька днів, і пропала на 3 тиждні. Після мого уточнення, мені натякнули, що у тому є моя провина, що я не дала точних строків свого виходу, а так фідбек позитивний. Пообіцяли прийти с відповіддю знову через декілька днів. Пройшов тиждень, і знову після мого пінгу мені відповіли стандартною відмовою.
Моя теорія в тому, що їм було мене цікаво просто допитати щодо мого колишнього місця роботи.

Радію, що оминула дану компанію:)

Вікторія,

Дякую за зворотний зв’язок. Розібралися з рекрутером у вашій ситуації, дозвольте прокоментувати. Ви справді успішно проходили етапи співбесіди. Через відсутність інформації з вашого боку за приблизною датою виходу, у фінал підбору вийшли кандидати, які максимально підходять під вимоги проєкту та готові приступити до роботи у найближчі терміни.

Перепрошую, що не отримали своєчасного зворотного зв’язку. Рекрутер намагався в цей час підібрати відповідний варіант в інших проєктах, але змушена була відмовити через відсутність необхідного досвіду, про що повідомила вам.

Шкода, що ви здобули такий досвід, але все ж таки, наші двері завжди відчинені і ми будемо раді поспілкуватися по іншім, цікавим для обох сторін, перспективах.