21 квітня 2022 19:10

Dmitry Dmitry

Не выплатили зарплату во время «войны» и неофициально сократили!

Данный поступок не укладывается в голове, но что сделано, то сделано...
С 22-го февраля, взял больничный за свой счёт по состоянию здоровья на ближайшую неделю. Проинформировал об этом вышестоящее руководство.
24-го февраля началось военное вторжение со стороны рф.
Все разбежались кто куда...придя в себя, через неделю, начали писать в чаты с просьбой скинуть реквизиты карт для начисления зп сотрудникам. Лично у меня реквизиты карты просили трижды.
Так как зп ранее таким образом не выдавалась, ожидания затянулись более чем на месяц. Понимая, что ситуация «особенно в такое время» мягко говоря не уместна, я начал выяснять почему до сих пор не увидел свои честно заработанные средства.
И тут мне прилетает от сотрудников информация, внимание:
Я ПОПАЛ ПОД СОКРАЩЕНИЕ И МЕНЯ ОШТРАФОВАЛИ НА ЗАРПЛАТУ ЗА ТО, ЧТО Я НЕ ВЫШЕЛ НА РАБОТУ 24го ФЕВРАЛЯ, КОГДА БЫЛ НА БОЛЬНИЧНОМ.

Я не буду описывать свои эмоции и что я думаю об этом.
Делайте выводы сами! Решайте сами!

Дмитро,

Трохи підсвітимо деталі: ваша роль полягала у виконанні логістичних послуг — завдання, які набули особливо критичного статусу з приходом війни, враховуючи потребу в евакуації працівників та їх сімей. Ми розуміємо, що ніхто не очікував на те, що сталося. Але в той самий час кожен з нас виконував життєво важливі завдання для людей, які часто навіть не відповідали прямим обов’язкам. На жаль, ви не виявили рішучості ні в робочій, ні в громадянській позиції впродовж тривалого терміну, що було важливим для нашої подальшої співпраці. Беручи до уваги залученість та самовідданість ваших колег, вашим керівником було ухвалено саме таке рішення.

Співчваю Вам. Мені також не заплатили те що були повинні. Мотивували тим що це війна і «жостко сокращаєм тех кто не пріносіт денег».
Ми з вами просто повинні були до цього бути готовими коли шли в гемблінгову компанію.

Єгор,

Ми ретельно дослідили описаний вами прецедент, включно з вашим листуванням із керівником. Причини звільнення вам були донесені і ви з ними погодилися без суттєвих заперечень. До цього моменту в компанії не було жодних скорочень персоналу ні на одному з проєкт та напрямків. Якщо ви вважаєте свій кейс не вичерпаним — завітайте до нашого офісу, за попередньою домовленістю написавши мені на пошту [email protected], та надайте свої аргументи, які б засвідчували не виконання компанією своїх обов’язків перед вами.