11 грудня 2017 13:14

Nazar Lialka, Product Marketing Manager в Global Tech Makers

Працюю як Product Marketing Specialist в сфері ecommerce, рекрутер EvoPlay спершу пропонує посаду акаунт менеджера, а потім Business Developer зі словами що це одне й теж саме, так як сфера також електронна комерція. Підівчіть своїх рекрутрерів чим відрізнається маркетинг від продажів бо виглядає зовсім не професійно.

Добрый день, Назар!
Спасибо Вам за уделенное время и общение по поводу вакансии.
В данной ситуации возникло возможное недопонимание по причине специфики проекта. По данной вакансии Вам предложили данную позицию, так как в ней подразумевается человек с опытом в сфере e-commerce. В процессе общения Вы указали, что Вам будет интересно развитие в Business Development. В дальнейшем данная позиция подразумевала рост в должности до Business Developmеnt. Спасибо за Ваш отзыв, мы примем ко вниманию Вашу рекомендацию и надеемся на Ваше взаимопонимание.

С уважением,
Отдел рекрутинга Evoplay

Можливо виникло недорозуміння з боку рекрутера, бао я не чітко висловив свою думку, та я зазначив, що позиції які мені пропонують являються сейловини і мені як маркетологу вони не цікаві та не актуальні. Але думаю, що дане непорозуміння вичерпане.