15 липня 2017 0:55

VP, N

Працюю тут більше, ніж півроку.
Умови праці дуже навіть непогані: оплата вчасна, пряма прив’язка до курсу валют і досить гнучкий графік роботи. Пропозиції приймаються до розгляду швидко. Працюємо з багатьма країнами, тому, безперечно, знання англійскої стануть у пригоді.
Технічний рівень компанії — високий, безпека інформації — пріоритетне завдання усіх працівників.
Регулярно проводяться корпоративи, кожен тиждень наявний 1 фруктовий і 1 день солодощів.
Мені подобається їздити з метро Видубичі та назад на розвозці, особливо коли приїжджає Мерседес (новенький, із шкіряними кріслами кремового кольору!). Якщо не встигаєш, можна і пройтись пішки, все ж таки відстань невелика. Хоч у часі програєш, але сидячий спосіб життя приносить користі мало.
В разі будь-яких питань можна звернутися на пряму до HR, менеджера проекту або тімліда. Поки що жодних складнощів у мене не виникало.
P.S. Ще й досі пам’ятаю, що співбесіда була цікавою, питання зрозумілими, а інтерв’юери не намагалися показати свої височезні знання: питали те, що необхідне для роботи, без надокучливостей. Офер дали у обговорений до того термін, поліграф проходити не доводилося, хоча цікаво спробувати :)

Підтримали:  Serhii Martyniuk