Evoplay Entertainment

Київ, Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр)

Працюю в Evoplay понад два роки. Свій кар’єрний шлях починала з позиції Internal Communications Manager, а потім перейшла у відділ маркетингу на позицію Content Manager. Подобається, що в компанії панує дружня атмосфера, умови роботи комфортні та є можливість кар’єрного росту. Окремо хочу виділити команду — це круті професіонали з дуже креативними ідеями, дружелюбні та завжди готові підтримати. Рекомендую Evoplay як надійного роботодавця!

Підтримали: Mariia SidakMarharyta Piatak

Работаю в компании почти пол года и хочу поделиться своими эмоциями и впечатлениями о компании.
И так, это замечательная, амбициозная компания, которая развивается каждый день, ставит себе высокую планку качества и держит ее! Тут есть все возможности развивать себя как
специалиста и реализовать себя как профессионала! Замечательный, отзывчивый коллектив, а еще мне достался топовый руководитель, у которого всегда ей чему научиться! Я очень рад что у меня появилась возможность работать тут!

Хотіла б поділитися своїм надзвичайно позитивним враженням про роботу в компанії Evoplay Entertainment на посаді UI Artist. Це дійсно чудове місце для професійного зростання та самореалізації. Команда Evoplay Entertainment — це дивовижна спільнота талановитих, відданих та креативних професіоналів. Впевнено можу сказати, що кожен колега завжди готовий допомогти мені, відповісти на всі мої запитання та прохання. В команді відчувається така атмосфера, де працювати — справжнє задоволення.

Після виконання тестового завдання, я дуже швидко отримала фідбек і була запрошена на співбесіду. Співбесіда була невимушеною і спокійною, де ми змогли обговорити всі нюанси й питання, що мене цікавили. Після співбесіди, як мені й обіцяли, отримала відповідь через тиждень. Етап влиття в команду пройшов дуже вдало, все що мені було не зрозуміло максимально чітко пояснювали, цікавилися як в мене справи, а також дали всі можливі ресурси для ознайомлення з проєктом. Хоча я працюю всього 3 з половиною місяці, я вже відчуваю, що багато чому навчилася і мій скіл помітно виріс. В компанії приємні бенефіти, абсолютно точно відчуваю, що за співробітників тут піклуються.

Завдяки всім цим факторам, працюючи в компанії Evoplay Entertainment, я відчуваю себе мотивованою, впевненою та готовою зустрічати виклики. Кожен день — це новий шанс розвиватися та допомагати створювати захоплюючі, інноваційні ігрові рішення.
Я вдячна за можливість працювати в такій чудовій компанії, яка допомагає мені розвиватися як професіоналу та особистості. Я впевнена, що майбутнє з Evoplay Entertainment обіцяє бути ще більш захоплюючим та успішним.

Працюю в компанії уже рік. Найм пройшов взагалі без ніяких питань, за тиждень вирішили всі питання і пройшов всі етапи. Дуже сподобалась співбесіда з HR, без офіціозу і спокійно. Команда — взагалі топ, Сєрьога — кращий лід з тих хто в мене був. Приємно те, що тут зрозумів шо адекватний і професійний менеджмент буває і це круто. Про офіс нічого особливо не скажу, так як зараз, мабуть, це не приорітетно, особливо якщо враховувати стан в країні. Але справедливості заради скажу, що керівництво займалось цим питанням до війни і офіс покращували. Класний вид з вікна) Технікою і всім необхідним забезпечують взагалі без питань. В плані бенефітів або якогось соц пакету питань немає, окрім, можливо страхування здоровʼя, але знову ж такі за вікном війна і мабуть зараз це складно. Колектив — топ)

Якщо резюмувати — дуже подобається. Рекомендую.

Ігорю, вітаю! Ми раді, що Ви знайшли в нашій компанії цікаву для вас позицію та залишились задоволеним процесом найму. Також дякуємо за зворотній звʼязок щодо колективу та команди. Сподіваємось, наша співпраця і надалі буде продуктивною, а робота відповідатиме вашим професійним амбіціям.

Хочу поділитись своїм відгуком про компанію.
Працюю в компанії напротязі 1,5 року.
Свій шлях в компанії я почав на позиції Data Researcher, але завдяки прекрасному колективу і допомоги з боку менеджменту я доволі швидко перейшов на позицію Business Development Manager.
Для мене було приємною несподіванкою бачити як менеджмент компанії готовий інветсувати свої ресурси в мій персональний розвиток і підвищення моєї експертизи.
Тому з впевненістью можу рекомендувати Evoplay Entertaiment як роботодавця який завжди готовий готовий допомогти в підкоренні нових карʼєрних вершин)

Доброго дня, Ярославе. Дуже вдячні за коментар! Раді, що Ви спрацювалися з командою — вона підтримує Вас та сприяє Вашому професійному розвитку! Ми цінуємо прагнення співробітників розвиватися та намагаємося підтримувати у цьому! Сподіваємося разом досягати нових вершин ще багато років!

Працювала у компанії у компанії Evoplay Entertainment як QA engineer коли вона утворилася, та 2 роки з часу, коли повернулась, за цей час побачила багато змін:
Змінився менеджмент, а за ним і напрямки розвитку. Компанія більше стала орієнтуватися на попит та брендування, утворилась нова команда эйчарів з новими програмами та бонусами.
Але є речі що не змінились:
1) Стосунки між колегами залишаються дружніми. Можна зібратися і піти кудись на вихідні, поїхати у гори за палатками, побігати, покататися на лижах, чи поплавати на байдарках.
2) Відсутність розбивання завдань на маленькі чітко розписані. Це відноситься до кожної позиції. Це можна записати як мінус, тому що процесс виконання важко відстежити, але це дає можливість проявити себе. Тобто зробити таск так, як ти забажаєш. Самостійно виставляти пріоритети. Знаходити більш цікаві напрямки своєї роботи.
Як приклад, я 2 дні витратила, щоб написати скрипт, який допомагав мені економити час на заповнення форми. І ніхто не тикав мене носом, що він знає як я повинна була виконати ту таску.

Коли я прийшла до компаніі:
Спитали яке обладнання мені краще (мак, лінукс, вінда).
Поставили зрозумілі цілі, які я могла виконати.

Анастасія, добрий день! Дякуємо за Ваш коментар. Ми раді, що Ви знайшли можливість для саморозвитку й у Вас склалися дружні стосунки в колективі. Ваші спостереження щодо робочого процесу дуже цінні для налагодження ефективного робочого процесу в компанії, над чим ми завжди працюємо. Щиро вдячні за фідбек та плідну співпрацю!

Як компанія себе «проявила» під час війни в країні

Працювала тут трохи більше року, коли почалася війна в країні, компанія вчасно не виплатила своїм працівникам компенсацію за лютий, було запізнення майже на місяць
З обіцяною євакуацією з міста, або району (хоч якоюсь) теж не зрослось, лише було запропоновано знайти собі попутників та якось самостійно поїхати

Тим співробітникам, котрі звільнилися у лютому, але ще до війни в країні, взагалі тільки у кінці квітня виплатили відпрацьовану суму
2! місяці, люди просто очікували
Та все одно, доводилося постійно нагадувати про своє існування, тебе могли годувати «завтраками» і казати, що за день, два, тиждень ти отримаєш гроші точно, а потім взагалі кажуть, що ніхто нічого не знає, треба у когось там уточнювати інформацію
Відпускні таким працівникам не виплатили досі (станом на 05.08.22)

У той час, коли всі очікували свою компенсацію, evoplay entertainment писав статтю, як він піклується про своїх працівників, та як його підлеглі багато донатять ЗСУ, волонтерять та і взагалі молодці

Нажаль, Evoplay Entertainment проявив себе з поганої сторони у найскрутнішу мить і мені здається, що саме вона і є показовою

Yevgeniiya, дякуємо за Ваш відгук!

Я рекрутер компанії Evoplay Entertainment — Марія. Щодо Вашого коментару, перш за все — компанія з самого початку війни постійно забезпечувала колег актуальною інформацією щодо можливих способів евакуації, а також колеги, які виїжджали, ділилися з усіма ситуацією на дорогах. Тобто, співробітники дійсно самостійно організовувалися, об’єднувалися та покидали небезпечні райони. Це ще раз підкреслює командний дух та єдність команди Evoplay Entertainment. Щодо ситуації із затримкою виплат заробітної плати — на жаль, такі випадки з початку війни траплялися, в основному через навантаження на банківську систему та велику кількість запитів до фінансового відділу, спеціалісти якого в критичних умовах намагалися знайти найбільш зручні варіанти виплат не для одного окремого працівника, а для всієї компанії. Під час роботи завжди виникають непередбачувані ситуації, однак компанія докладає максимум зусиль, аби їх вирішувати виважено та якнайкраще для всієї команди.

Що стосується статі Evoplay Entertainment про те, як співробітники донатять на ЗСУ — ми вважаємо своїм обов’язком підтримувати захисників та захисниць України й робимо все для цього. Й ми дуже вдячні кожному співробітнику, який донатить на підтримку ЗСУ й разом ми ефективніше підтримуємо наших бійців, які щоденно ризикують життям задля миру в Україні.

Щиро вдячні Вам за фідбек та бажаємо подальшої реалізації!

З самого початку компанія мені дуже подобалась, особливо моя команда. Вони для мене стали друзями,з деякими я і надалі спілкуюсь!
Але є декілька але..
Компанія себе показала жахливо після початку війни! До вторгнення нам заливали у вуха що відпрацьовується якийсь план і все буде гаразд, компанія обіцяла допомогти то підтримати у важкі часи. Але усе виявилось брехнею!
З житлом допомогли малій кількості своїх працівників, виплат не було жодних (затримали ваиплату ЗП своїм працівникам більше ніж на місяць) Наприклад мені затримали виплату ЗП майже на 2 місяці!!! І на протязі цього часу люб’язні ейчари та піпл партнери казали, що на цьому тижні, на наступному тижні, до кінця місяця і т.д. І увага я вже понад 5 місяців чекаю на виплату відпускних!!! Якщо коротко підсумувати то компанія очікуватиме від свого кандидата сумлінної праці, але в кінці вашої співпраці вас просто можуть кинути! Компанія не виконує своїх обов’язків!!

Alena, добрий день!
Мене звати Марія — я рекрутер компанії Evoplay Entertainment. Дякуємо Вам за фідбек та час, який приділили! Дуже раді, що з початку роботи в Evoplay Entertainment Вас мотивували команда та задачі, з якими Ви працювали. Щодо Ваших зауважень, хочемо звернути увагу, що у компанії дійсно був план, завдяки якому, власне, вдалося швидко відкрити у Львові офіс та спочатку один готель, й згодом ще один, для тимчасового проживання. Водночас з цим компанія розпочала релокацію співробітників до кіпрського офісу, де й наразі працюють наші колеги.

Стосовно затримань заробітної плати, на жаль, такі випадки з початку війни траплялися через технічні причини та багатьох обмежень, зокрема, зі сторони банківської системи. Однак, подібні ситуації вирішувалися менеджерами й компанія постійно працювала над пошуком доступних способів виплат не для окремих співробітників, а всієї команди — завдяки чому нашим співробітникам було запропоновано декілька зручних способів виплат.

Ще раз дякуємо за коментар! Ми цінуємо фідбеки співробітників (колишніх, діючих та потенційних), адже вони допомагають нам покращувати організацію робочого процесу!

Перечитал все, что тут написали и аж прям захотелось оставить еще свой мини отзыв.

Повторно описывать плюсы и минусы не буду, но могу подтвердить и подписаться под каждым словом предыдущих комментаторов, это все правда. :)

Я проработал тут около 1.5 года, встретил много разных замечательных людей и получил классный опыт, который мне очень пригодился сейчас.

Все еще с теплом в душе вспоминаю этот временной промежуток в моей карьере и очень благодарен компании за предоставленную возможность сотрудничества.
Без каких-либо сомнений могу заявить, что я рекомендую Evoplay Entertainment как хорошего работодателя.

Тоже поделюсь отзывом. Приятно и с пользой прошли мои 3 года с хвостиком в компании на позиции разработчика. Работа и коллеги — это то, что отнимает большую часть дня, по этому для меня важно что в Evoplay Entertainment царит атмосфера дужелюбности, адекватности и отсутствия стрессов. Когда рабочий ритм разбавляется юмором, а на кофепоинте есть о чем поговорить с самыми разными людьми, то день проходит гораздо продуктивнее и приятнее.

Наверное, самое главное что я заметил, работая тут — мне не хотелось работать из дома во время локдауна. Я хотел находится в офисе с коллегами. Мне кажется это лучший показатель.

Не буду расписывать подробно процесс найма, увольнения и т.д. В этом плане все хорошо и достойно, без неприятных моментов. Ну и вообще, в целом, чувствуется что компания беспокоится о своих сотрудниках, с этим тоже все в порядке.

Хочу поделиться своим мнением о компании Evoplay. Все стадии интервью произвели профессиональное и приятное впечатление. Процеc от первого контакта и до получения офера — структурированный, быстрый, с HR сопровождением. HR команда действительно профессионалы. Все пунктуально и четко. Отдельно отмечу дружелюбную атмосферу на интервью).
Атмосфера в самой компании дружественная и мотивирующая, условия работы комфортные.
Системный подход в менеджмент процессах.
Качественное, структурированное внутреннее обучение.
Одни из самых важных для меня моментов: это возможность профессионального роста и, конечно, люди. За коллег Evoplay отдельное спасибо!)

Я проработал в evoplay entertainment в качестве qa engineer чуть больше двух месяцев. Ушёл пробовать себя в автоматизации в другую компанию.

У компании несколько офисов в Киеве. Я работал с ребятами в офисе на Печерске.

Найм прошёл бодро. Два собеседования с hr и тимлидом. Обратную связь дали быстро и после небольшой возьни с документами (дня 3) мне прислали оффер.

Встретили классно. Все сотрудники оказались адекватными классными ребятами. Охотно помогали на протяжении всего времени в компании. Толковые специалисты с которыми было интересно взаимодействовать.

На старте тим лид и hrbp сформулировали для меня четкие и реально достижимые задачи на период испытательного срока. Выполнив их можно намного раньше закрыть испытательный срок.

Мне предложили гибкий график. Начинать работу я мог с 8 до 11 и завершать соответственно с 5 до 8 вечера. Это было очень удобно.

На старте уточнили предпочтения в технике и ос (мак, линукс, винда), что тоже было приятно.

Плюсы:

— Пожалуй это лучшая команда и тимлид с которыми мне доводилось поработать за последние 11 лет.
— Хороший график
— Адекватный рабочий темп
— Удобный и комфортный офис
— Рыночная зп
— Есть возможности для развития внутри компании

Минусы:

— Мед. страховка только после года работы в компании
— Курсы английского на паузе

Ставлю Evoplay entertainment 8 из 10. Рекомендую компанию как отличного работодателя.

Буду первой)
Проработала в компании чуть больше года. Могу с уверенностью сказать, что Evoplay Entertainment — компания, которая дает для каждого сотрудника все возможности для развития. От вас требуется только желание. В целом, если хотите работать в компании настоящих профессионалов, которые любят свое дело — вам прямиком сюда.

Вакансії Evoplay Entertainment

Всі вакансії компанії