Evoplay Entertainment

Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр)

4 серпня 2022 17:25

Alena Fishchenko, Animator в Legou Games

З самого початку компанія мені дуже подобалась, особливо моя команда. Вони для мене стали друзями,з деякими я і надалі спілкуюсь!
Але є декілька але..
Компанія себе показала жахливо після початку війни! До вторгнення нам заливали у вуха що відпрацьовується якийсь план і все буде гаразд, компанія обіцяла допомогти то підтримати у важкі часи. Але усе виявилось брехнею!
З житлом допомогли малій кількості своїх працівників, виплат не було жодних (затримали ваиплату ЗП своїм працівникам більше ніж на місяць) Наприклад мені затримали виплату ЗП майже на 2 місяці!!! І на протязі цього часу люб’язні ейчари та піпл партнери казали, що на цьому тижні, на наступному тижні, до кінця місяця і т.д. І увага я вже понад 5 місяців чекаю на виплату відпускних!!! Якщо коротко підсумувати то компанія очікуватиме від свого кандидата сумлінної праці, але в кінці вашої співпраці вас просто можуть кинути! Компанія не виконує своїх обов’язків!!

Alena, добрий день!
Мене звати Марія — я рекрутер компанії Evoplay Entertainment. Дякуємо Вам за фідбек та час, який приділили! Дуже раді, що з початку роботи в Evoplay Entertainment Вас мотивували команда та задачі, з якими Ви працювали. Щодо Ваших зауважень, хочемо звернути увагу, що у компанії дійсно був план, завдяки якому, власне, вдалося швидко відкрити у Львові офіс та спочатку один готель, й згодом ще один, для тимчасового проживання. Водночас з цим компанія розпочала релокацію співробітників до кіпрського офісу, де й наразі працюють наші колеги.

Стосовно затримань заробітної плати, на жаль, такі випадки з початку війни траплялися через технічні причини та багатьох обмежень, зокрема, зі сторони банківської системи. Однак, подібні ситуації вирішувалися менеджерами й компанія постійно працювала над пошуком доступних способів виплат не для окремих співробітників, а всієї команди — завдяки чому нашим співробітникам було запропоновано декілька зручних способів виплат.

Ще раз дякуємо за коментар! Ми цінуємо фідбеки співробітників (колишніх, діючих та потенційних), адже вони допомагають нам покращувати організацію робочого процесу!