EveryMatrix LTD

Bucharest, Romania, Malta, Republic of Malta, Lviv, Ukraine

3 відгуки

Задоволений роботою в EveryMatrix, відношенням з боку моєї команди та всіх інших з ким довелося стикатися. Також подобається організація робочого процесу, відсутність постійного пресінгу часу чи тиску з боку менеджерів, відношення побудоване на довірі з боку начальства і всієї команди вцілому.

EveryMatrix — сучасна компанія, яка дбає про своїх працівників: гнучкий графік роботи (можна працювати з дому, з офісу або комбінувати), чітко налагоджені процеси, неймовірні корпоративи.

З плюсів можу виділити:
• оснащення офісів, техніка, сапорт
• розташування офісу у Львові — близько до центру
• медичне страхування
• масаж в офісі :)
• спортзал
• курси англійської мови
• чіткість у фінансових питаннях
• в компанії багато людей, які працюють 5 і більше років
• відчуття, що про тебе піклуються
• підтримка людей в компанії під час карантину і війни

Щасливий працювати у цій компанії. Зрозумілі задачі та є багато можливостей розвивати і покращувати свої технічні скіли. В офісі створюються всі умови для плідної роботи, тому знаходячись на своєму робочому місці почуваєшся як вдома (можна навіть взути домашні капці).
Тут круті фахівці та дружня атмосфера!

Підтримали: Mariia VoitovychRuslan Selmenskyi

Працюю в компанії майже рік. Цікавий проект, комфортні умови праці, зручний та просторий офіс у Львові, також є можливість працювати віддалено. Компанія зацікавлена у всесторонньому розвитку працівників, більш досвідчених колеги діляться знаннями та досвідом. Наявні внутрішні технічні тренінги, хороший корпоративний соцпакет (кількість днів відпустки, медичне страхування, оплата лікарняних, оплата овертаймів, абонемент у спортзал).

Всім привіт! Уже 1 рік як я працюю у сфері фінансів в EveryMatrix. Я маю понад 10 років досвіду на релевантних позиціях, але в IT потрапила вперше. Я була здивована свободою в прийнятті рішень, здобула досвід у веденні обліку у новій, для себе, сфері діяльності.
Я вперше отримала можливість скористатись бенефітами від компаніїї (спорт зал, оплачуємі обіди, англійська і. тд.)
Через місяць я йду у декретну відпустку, але маю велике бажання повернутись на роботу якнайшвидше.
Пишу тут просто тому, що хочу подякувати EveryMatrix публічно і поділитись своїм досвідом =)

Вакансії EveryMatrix LTD