Everlabs

Черкаси

Everlabs — це про людей та розвиток, компанія, котра постійно вдосконалює свої процеси ( внутрішні курси, мітапи, безліч навчальних плюшок), також працює з освітніми IT-спільнотами, що допомагає розширювати знання та навички як серед колег, так і новачків у сфері IT. Пссс, менторська програма в компанії на високому рівні.

Хочу особливо відзначити прозорість процесів та конструктивний фідбек — це завжди допомагає розуміти чому ти тут і що потрібно робити.

А команда — це команда вмотивованих та професійних людей, які роблять все, щоб відчувати постійний прогрес та надихають на те інших.

PS. Більше року є частиною Еверлабс, за цей час змінилося багато чого, але що лишилося сталим, так це питання «А що так можна було?)». Тому однозначно рекомендую компанію, адже тут ти зможеш знайти виклики та можливості для особистого й професійного розвитку.

Підтримали: Iryna ZarubaMaryna Avramenko

Мені пощастило стати частиною такої крутої команди як Everlabs. Дуже вдячна своєму ментору, яка з першого дня в усьому підтримувала і допомагала. Завдяки їй я зрозуміла що звертатися за допомогою — це нормально, тут тебе завжди почують і не залишать сам на сам з невирішеним питанням. Everlabs — це не просто ІТ-компанія, це зосередок небайдужих людей, професіоналів своєї справи.

Рік тому спробував своє щастя свічнутись з хіміка-апаратника у сферу IT після курсів без досвіду. Everlabs дав мені цей шанс і зараз я впевненими кроками осягаю те, чого прагнув дуже давно. Зараз працюю на крутому здоровенному американському проекті, до якого мене підготувала чудово налаштована менторська програма. Для мене створили індивідуальний роадмап і провели за ручку, уникаючи складнощів на старті.

Щаслива 🙂 що стала частинкою дружньої, прогресивної та розвиваючої компанії Everlabs. Особливо сподобався процес онбордингу. Мінімум стресу та максимум корисної та цікавої інформації)) Компанія цінує та заохочує до розвитку як в професійному плані, так і в особистому. Також налагоджена система передачі знань між колегами в суміжній галузі, і не тільки)

Компанія, котра допомогла мені стартонути в IT. У команді залюбки допомагають адаптуватися та круто підходять до навчання працівників. Тут знайшла підтримку як у професійному зрості так і крутих людей:)

Я рад что мне довелось тут работать.
У нас в компании отличный коллектив — все приветливые и отзывчивые. Есть возможность личностного роста. У нас довольно интересные проэкты, которые помогут мне вырасти, как специалисту!
В общем, хочется сказать этим отзывом — «спасибо за то, что стал частью вашей команды!!!».

Компанія цінує ініціативність, бажання і вміння розвиватись та отримані результати.
Надає цікаві проекти, круту команду, конструктивий фідбек, можливості для розвитку, свободу прийняття рішень в межах свого процесу.

Есть возможность реализовавать свои идеи и пробовать что-то новое.
Цениться самообразование и огранизованность.
Всегда есть проекты и возможность выбора.