4 травня 2022 17:31

Anastasiia Liapina, SMM specialist в CLUST

Працюю в компанії 4 місяці, за цей час я побачила, як існує компанія в мирний час і в воєнний. Можу сказати, що в цій компанії на кожного не все одно. Всі піклуються і переживають, де ти, як ти, допомогають кожній людині, яка цього потребує.
Зараз у нас віддалений графік роботи, комунікація через zoom.
Але в мирний час було дуже круто. Просторий та стильний офіс, в якому багато вазонів. Дуже крута зона відпочинку с PS4, тенісом та більярдом. Тренажерна зала, та чудовий персональний тренер. Ще 2 кухні с ароматною кавою. Кожен тиждень наш happiness вигадує міні свята, день меду, наприклад, і замовляє купу меду для офісу).
Корпоративи у нас стильні та гучні.
Не можу не сказати про наших котиків (мейнкунів). Коли вони приходять на твоє робоче місце -це особлий вид медитації.
Взагалі крута та профейсійна команда, де тебе завжди вислухають та підкажуть. Багато підтримки на початковому етапі, і ти не почуваєш себе білою вороною.
Також круті спеціалісти працюють разом зі мною, це мотивую дізнаватися більше з різних галузей та спілкуватися з командою.
Заробітна плата дуже гідна, все залежить від твого досвіду та навичок. В нашій компанії майже всі мандрують світом)