6 липня 2023 9:42
Мала короткий досвід спілкування із рекрутером — Ярославом, що дало змогу оцінити процес та відразу розчаруватись. Брак досвіду вплинув на те, що не відповідним чином було проведено скринінг мого резюме, більше того, впевнено вказано на помилку, де її не було. Для мене це не приємна практика та підхід, де не володіючи інформацією починають відразу вчити, замість того, щоб спершу уточнити моменти, які не розумієш чи не розбираєшся, враховуючи що оцінюєш кандидата із очевидно більшим досвідом.
Дякую за ваше повідомлення, Олена. Мені дуже шкода, що ви розчарувалися у процесах нашої компаніїї. Я готова з вами поспілкуватися особисто, якщо ви — не проти, щоб дати змогу побачити, що компанія Eventyr — це команда, яка завжди намагається бути чемною та професійною. Це, дійсно, якесь непорозуміння. Готова надати загальну інформацію та відповісти на ваші запитання. Перепрошую, що виникла така ситуація.
2 коментарі
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.