Eventyr

Харків

1 відгук

Всім привіт!
Працюю в компанії вже майже 9 місяців, це моя перша IT компанія, і я дуже рада, що потрапила саме сюди. Тож трішки поділюсь, що я змогла побачити й відмітити для себе за цей проміжок часу.
Хочу почати з того, що потрапила сюди саме в час активного розвитку і росту компанії, тож круто, що на свої очі можна побачити як компанія покращує внутрішні та зовнішні процеси та ці явні зміни можна спостерігати реально кожен місяць, а інколи й кожен день)
Хочеться і відмітити одне з головних досягнень за останній час, а саме вхід до Sigma Group. Компанія пройшла достатньо тяжкий і довгий шлях, тому по праву може цим пишатися. Зараз, завдяки підтримці компаній партнерів ми стабільні та сильні й одночасно розмір дуже комфортний, щоб робота кожного працівника дійсно мала значення.
Ну і звісно родзинка, це драйв та запал швидкозростаючої компанії.

Насправді можна написати ще багато, але якщо коротко, то Eventyr — це про розвиток, нові можливості та атмосферу в якій цінують кожного співробітника)

Оцінка компанії: 100/100

Проголосувало 10 співробітників