EvaCodes

Працюю у компанії вже близько року на позиції Рекрутера, тільки позитивні враження, компанія вміє збирати навколо себе класних людей, і створює атмосферу в якій хочеться перебувати та рости разом з нею. Комунікація з С левелом дуже проста, та завжди підтримають всі ідеї які у вас будуть. Всім рекомендую!

Працюю в EvaCodes вже більше двох років. І можу відзначити, що EvaCodes — це швидкий темп розвитку. В EvaCodes працює дуже сильна команда, і це тільки завдяки тому, що власники компанії прагнуть та створюють умови для того, щоб кожен працівник міг стрімко розвиватися, працював заради однієї місії та намагався не просто виконувати список завдань, а працюв аби компанія досягала найкращих результатів по усіх показниках.
За два роки я дійшла від асистента до старшого фінансового менеджера, а потім до аналітика у відділі автоматизації. Кількість професійних навичок, які я здобула, важко злічити.
Працюючи в EvaCodes, ти здобуваєш безцінний досвід та стаєш топовим спеціалістом.

Підтримали: Markiyan Surotyak

Працюю в компанії з 2022 року, за цей час навчився більш якісно працювати з клієнтами та партнерами, досвід роботи з американськими та європейськими лідами дозволяє мені постійно підтримувати пристойний рівень англійської мови.
Подобається підхід до роботи з працівниками фаундерів компанії — Віталія та Єгора: вони вміють мотивувати та підтримувати, завжді ставлять переді мною прозорі та розумні задачі.
Також виділю стрімке зростання компанії у дуже непрості часи.
Я абсолютно точно рекомендую EvaCodes як комфортне місце для роботи та для співпраці з іншими командами!

З компанією я почав працювати з 2021 року. Спочатку прийшов в відділ аутстафу та проводив інтервю з девелоперами іноземцями. Загалом дуже сподобалась гнучка система планування часу та класні люди в команді. Девелоперів постійно набирають, тому була класна можливість більше вивчати різного роду технології, стеки та і сама комунікація дуже подобалась. Також в компанії дуже багато партнерів, які постійно на звязку, пропонують проекти розробниками і атмосфера була просто супер. Окремо дуже класною ініціативою є формування спікінг/мастермайнд клубів/спільнот як для девів(багато з них з різних країн, тому такі неформальні тусовочки значно покращують розуміння одне одного і чудово формують правильний настрій та комунікацію) так і для сейлів/лідгенів.

Після цього я перейшов в роботу лідген відділу, де займаюсь апворком та підготовкою колів для сейлів. В загальному надзвичайно подобається атмосфера, команда дуже потужна, дуже подобається можливість формувати горизонтальну комунікацію не тільки серед колег по відділу, але і між різними напрямками — це супер класно, коли всі націлені на результат і готові робити/допомагати/прискорювати все для будь-кого з команди заразди загального результату. Крім горизонтальних звязків гарно працює і вертикальна структура — СЕО/фаундери постійно на звязку — будь-хто може задати питання, запропонувати ідею чи порекомендувати друга/подругу/знайомих до роботи в компанії. З невеликих мінусів можу зазначити тільки те, що компанія не пійде тим, хто хоче рутинної і повторюваної роботи — хлопці і дівчата постійно шукають нове, пробують нові інструменти та тестують нові гіпотези та напрями.

Тімлід та лідгени постійно тестять нові текстовки, фільтри, підходи до клієнтів та методи пошуку нових, правильній та відкритій роботі з постійними клієнтам та і всередині команди. Попри те, що компанія велика, по атмосфері і драйву це дуже нагадує стартап. Особисто мені це дуже подобається, хоча розумію, що не всім це може підійти. Загалом в відділ лідгену надзвичайно просто влитись — дуже гарні колеги, які швидко підказують, допомагають. Перед початком є величезний і детальний гайд по тому, що робити та як з відео та підказками — це робить онбордінг дуже якісним та швидким.

Від себе можу рекомендувати роботу в компанії особливо якщо вам хочеться нового ривка в карєрі, працювати з новими підходами в лідгені та продажах, спілкуватись з усім світом і робити класні міжнародні проекти.

Підтримали: Markiyan Surotyak

Работаю разработчиком в Evacodes недавно, но сразу хочу отметить высокий темп, мотивацию
и ответственность команды, это было одним из желаемых критериев при выборе компании, очень доволен , за счет высокого темпа набиваю skills в три раза быстрее, плюс крутые проекты)

Сотрудничаем с EvaCodes с весны 2021. За время нашей совместной работы ребята показали себя высокими профессионалами, которые следят за качеством выполняемой работы и учитывают пожелания всех сторон.
Могу отметить, что компания EvaCodes отличается высоким уровнем клиентоориентированности, что объясняет наличие долговременных и востребованных проектов в пуле, которые они нам предлагают. Помимо интересных проектов также очень радует формат нашей коммуникации — от Evacodes всегда получаем оперативное реагирование на наши уточнения, вопросы, за что мы очень благодарны. Все сотрудники отличаются терпением, оперативностью и вниманием к проблемам. Мы очень довольны нашим взаимодействием в настоящее время и, надеемся, продолжить совместную работу в будущем.

Hello everyone!
I would like to share with you the experience of cooperation with this company.
The work process is organized at the highest level.
As an employee, I receive information and support on my project completely and on time.
The team of the company is friendly and professional.
I am very glad to work at Evasoft

Підтримали: Markiyan SurotyakIrina Titarenko

At first I was sceptical about this collaboration, but then I gave it a try and it worked well. So far no problems at all, everything is smooth and rapid. You want some blockchain projects to be done, the best way is to hire these guys for them to hire me :)

Работаем с командой EvaCodes по нескольким проектам аутсорсинг/аутстафф:

— нравится оперативность сетапов на проект
— с-левел держит руку на пульсе проектов (контролирует качество и коммуникацию)
— апселлы для клиентов со стороны EvaCodes.

Планируем развивать сотрудничество дальше и расширять пул проектов.

Підтримали: Markiyan Surotyak

Очень доволен сотрудничеством с EvaCodes. Работу EvaCodes можно сравнить с швейцарскими часами — надежно, качественно и всегда вовремя.

Підтримали: Artyom Harutyunyan