1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Загалом це дуже хороша, продуктова компанія.

Плюси:

— Досвідчений колектив. В моїй команді з 20 людей, половина має досвід більше 7 років. Кожен день можна практикувати англійську, бо команда з різних країн (Чехія, Німеччина, Україна, Китай, Індія). Також сильна підтримка, скільки треба стільки питаєшся. Не має сильного навантаження (тут немає м’ясорубки :), можна роботу співміщати з навчанням.

— Зарплата вище ринкової. Для джуна найвища в Україні

— Безкоштовні уроки англійської.

— Кілька корпоративів на рік + новорічні подарунки.

— Безкоштовний доступ до Udemy

— Можливість змінювати технології. Основна тут джава але тут доступно від мобільної розробки до девопс

— Сучасний офіс (кавова машина, посудомийка) але можна працювати з дому

— Можливість релокейту і відряджень за кордон

Недоліки:

— В деякий командах використовують eclipse а не intellij idea

Підтримали: Artem K

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.