10 лютого 2025 22:24
Нещодавно я проходила рекрутинг в eSputnik, а з початку цього року стала частиною команди 😌
Процес найму був максимально приємним: комунікація на всіх етапах — дружня, професійна та прозора. Під час співбесід я відчула, що хочу рухатися далі саме з цією компанією, тож, отримавши оффер, без вагань його прийняла.
Зараз триває мій випробувальний термін, і мені комфортно працювати, адже я чітко розумію очікування компанії та отримую величезну підтримку від команди й менеджерів.
Якщо читаєте це в роздумах чи подаватися на вакансію — подавайтеся без вагань 🙌🏻
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.