Esports Charts

Пропрацював у компанії протягом майже року на позиції Backend PHP Developer, і це був неймовірний досвід. Команда професіоналів, цікава сфера та продукти компанії, розробкою та підтримкою яких займався, не лише приносять велике задоволення від роботи, але й допомагають в особистому професійному зростанні.

Протягом роботи зустрічав багато цікавих викликів, розв’язання яких стало ключовим для мого професійного розвитку. Також хочу відзначити гарний стек технологій, які використовуються в компанії.

З впевненістю рекомендую це місце всім, хто цінує якість та прагне до професійного зростання. Дякую Esports Charts за час, проведений разом, і бажаю нових висот та неймовірних досягнень! Ви — майбутній unicorn!

Підтримали: Igor Krivich

Я працювала в компанії майже 6 років і хочу відзначити кілька важливих аспектів, які роблять цю компанію топовою.
Не можу не відзначити відмінну комунікацію та підтримку з боку команди. Вони завжди готові відповісти на питання, дати пораду та надати допомогу. Робота на позиції SMM була дійсно захоплюючою та цікавою. Вона дозволила мені розширити свої знання в галузі кіберспорту та соціальних медіа.
Команда надала мені велику підтримку та можливості для творчого самовираження. Я мала можливість розробляти та виконувати стратегії соціальних медіа, створювати цікавий контент та спілкуватися з аудиторією. Мене підтримували в інноваціях та експериментах, що дозволяло розвивати свої професійні навички та вносити свої ідеї.
Також, компанія заслуговує похвали за своєчасну виплату заробітної плати. Це є важливим фактором, який підтримує мотивацію, залученість команди та надає відчуття впевненості.
Рекомендую це місце роботи всім хто поважає себе і хоче працювати тільки у найкращих!

Підтримали: Artyom Odintsov

Пропрацював у компанії 4,5 роки на позиції Head of Design / Product Designer. Це був найцікавіший та найінтенсивніший продуктовий досвід роботи за весь мій шлях у дизайні. Працював над створенням і дизайном аналітичного сервісу — streamscharts.com і підтримкою сайту статистики з кіберспорту — escharts.com. Розробляв брендинг, айдентику, дизайн системи для внутрішніх продуктів. Відповідав за дизайн-процес у компанії, працював безпосередньо з відділом розробки. Дуже задоволений тим, що був частиною команди та роботою над продуктами світового масштабу. Рекомендую це місце роботи всім тим, хто втомився від гігантів на ринку в сфері IT і хоче попрацювати в нішевому ринку стріммінгу та кіберспорту!

Низькі стандарти рекрутингу.
Кандидату не дають зворотнього зв’язку та можливості співбесідуватися, як відразу надсилають об’ємне завдання(що, до речі, суперечило етапності зазначеній в описі вакансії). Співбесідування в рамках відбору стандартно двохсторонній процес, а у вас чомусь односторонній(позиція data analyst, 31.01.23, djinni). Всіх благ.

Підтримали: Nataliia Klimochkina

Остапе, вітаємо)
Щиро дякуємо за фідбек — він допоможе зробити рекрутинг кращим. Команда його вже врахувала та покращила необхідні процеси.
Бажаємо знайти свій ідеальний метч на кар’єрному шляху. Бережіть себе!

Працюю в даній компанії з липня 2021 року і повністю задоволений тим, що маю.
Уся екосистема налаштована на вищому рівні. Звісно, що не без недоліків, але враховуючи, що компанія доволі молода, це не є чимось несподіваним.
Що стосується працівників з якими маєш справу, то, починаючи з першого дня роботи, розумієш, що Esports Charts наймає лише професіоналів, які завжди тебе підтримають у будь-яку хвилину.
На сьогоднішній день можу з впевненістю сказати, що мені подобається працювати тут, і буду рекомендувати усім знайомим звертати увагу на наші вакансії!

В команде работаю на должности HR/Recruiter уже 4 месяца, и очень рада быть частью Esports Charts. Наши ребята настоящие друзья и профессионалы своего дела: умные, успешные и с лучшими человеческими качествами. Каждый старается делать свою работу хорошо, развивать проект и способствовать профессиональному росту коллег.
Мы умеем продуктивно работать в команде, у нас нет бюрократии и затяжных решений вопросов. Открытость в команде для нас не пустой звук. Наши продукты Esports Charts и Stream Charts — реально совместные проекты, так как каждый имеет возможность придумывать идеи и реализовывать их в проекте независимо от специализации.
Компания честная, все обязательства всегда выполняет и поддерживает сотрудников в трудные времена. Есть много дружественных встреч, поздравлений, общения, приятностей и, конечно, достойные условия с бенефитами и ревью.
Мы всегда находим индивидуальный подход к каждому сотруднику и предоставляем все возможности для профессионально развития. Каждый член нашей команды — настоящий лидер своего дела ❤️

Проработал в компании 1 год на позиции Machine Learning Engineer и остались только положительные воспоминания. Коллектив состоит из профессионалов с которыми приятно работать. Коммуникация внутри компании легкая, удобная и без всякой бюрократии. Задачи с которыми сталкивался были интересными, разносторонними и сложными что позволило развивать в себе нужные навыки и качества.

Підтримали: Alexey Gavrylov

Подавался на позицию дата аналитика. Наверно одни из лучших собесов, которые у меня были. Разговор с HR, Лешей, был максимально непринужденный, было ощущение, что мы просто собрались поговорить по душам, а не принимать меня на работу. После же встречи с лидом, Игорем, это впечатление только усилилось, диалог был настолько простой и искренний, как будто мы были на равных, а я не был недо джуном. Обратная связь происходила через телегу, что тоже очень приятно, любой мой вопрос получал фидбэк в течении 5 минут. В целом, очень доволен коммуникацией с ними. Рад, что это одна из тех компании, которые с такой тщательностью подходят к подбору команды и для которых комьюнити — не пустое слово

Являюсь частью команды с октября 2020 года. Отличный коллектив, где собраны настоящие профессионалы своего дела. Каждый горит тем, чем занимается, и всегда подскажет или поможет в вопросах, где имеет больше компетентности.

Ежедневный пул задач помогает развивать профессиональные навыки, при этом сама компания заинтересована в том, чтобы ты развивался. Хорошо отлаженная коммуникация между отделами помогает совершенствовать продукты Esports Charts, принимая во внимание дельные пожелания или замечания от каждого сотрудника.

Отлично решен вопрос с удалёнкой, и компания не заставляет сотрудников ежедневно приходить в офис в обязательном порядке, как многие другие. При этом никто не забывает и про тимбилдинг: обсуждения на нерабочие темы, различные совместные онлайн и офлайн мероприятия, который повышают командный коннект.

Проходив співбесіду, залишились лише найприємніші враження :) дуже цікавий проект :) а так як йа великий любитель кіберспорту, було ще більше цікаво про все це послухати :) дуже рекомендую як мінімум поспілкуватись :)

Підтримали: Alexey Gavrylov

Работаю здесь с октября, но загорелась ещё с первого собеседования — стало ясно, что тут должно быть довольно интересно. Оказалось, что не только очень интересно, но и комфортно — ребята в коллективе замечательные! Коммуникация на высоком уровне — любой вопрос спокойно обсуждается, мнение каждого выслушивается, а важная/интересная инфа передаётся. На испытательном сроке исключительно поддерживали и вводили в курс дела.
Что для меня, как для Data Analyst, важно — есть много интересных задач и возможностей для развития. Здорово, когда можешь работать над тем, что тебе интересно, в компании таких же горящих людей. И работать хочется!
Удалёнка настроена отлично, работать из дома удобно. Но офис обладает серьёзным преимуществом — у нас есть кошка ;)

Я работаю с ребятами уже почти 5 месяцев на позиции Researcher, наконец дошла до того, чтобы написать отзыв, и могу сейчас с уверенностью сказать, что я была очень права, когда выбрала Esports Charts. Cейчас мне кажется, что в плане лояльности в команде, дружного коллектива, слаженности вообще ВСЕХ рабочих процессов Esports Charts сложно найти равных))
И то, что мне правда было удивительно, когда я впервые вживую познакомилась с ребятами — они все действительно ОЧЕНЬ много работают, и это не потому, что их кто-то заставляет, а потому, что каждый из них любит свое дело и искренне ему предан. Это, по-моему, то ключевое, что делает крутую команду)
Я рада, что я здесь, с вами со всеми, и нам удается вместе быть частью чего-то бОльшего❤️))
Дальше — лучше!)

Интервью с ребятами — незабываемый опыт для меня. Очень круто. Спасибо за вопросы которые задавал мне Алексей, они помогли мне найти ответы на мои собственные вопросы) Это было впечатляюще полезно и интересно. Эта команда — место, где сходятся амбиции, труд, взаимоуважение, профессионализм и страсть. И место где эффорт не останется без внимания. Уверен в том что ваш сумасшедший успех покорит мир. И желаю вам, чтобы вас поскорее нашли люди, которые будут вместе с вами достигать новых высот!

Підтримали: Alexey Gavrylov

Проходил собеседование на позицию UX / UI Designer. Осталось только позитивный опыт, было очень легко общаться с ребятами, а именно lAlexey Gavrylov и Igor Krivic. Кто увлекается киберспортом и горит этим, очень рекомендую. Было очень приятно поработать !!!

Дуже приємні люди! Я ніколи не був та таких приємних співбесідах.Склалося дуже гарне враження про команду під час спілкування з HR, але це підтвердилося після спілкування з Team Lead.

Підтримали: Alexey GavrylovIgor Krivich

Давно не общался с такими приятными нанимателями!
Желаю вам найти хорошие усиления для команды и добиться самых лучших результатов.

Підтримали: Alexey GavrylovIgor Krivich