Ericsson

200...800 спеціалістів
Київ, Львів, Тбілісі (Грузія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компания, в которой полностью отсутствует понятие деловой этики. 30.06 проходила собеседование (потратив целый час своего времени). Фидбек обещали дать до 13.06. И тишина...Как будто застряли в 2008 году. В приличном обществе принято сообщать даже отрицательный результат.

Підтримали: Polina Khazan

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Ericsson