13 вересня 2017 18:48

Артем Бебик, DevOps Engineer

Працював у компанії з осені 2016 до весни 2017.

Компанія дуже допомогла з переїздом на місці (до Львова ажно з південного Миколаєва), що я зміг дистанційно підшукати годяще житло в іншому кінці країни. Також, компанія покрила видатки на шалену 100% брокерську комісію (тілько ві Львові!).

Була можливість учитися й опановувати незнайомі методики й навички в робочий час. Більше того, компанія повністю оплатила мою участь у Lviv iCamp 2016 року.

Менеджмент цілком адекватний, стиль керування ненав’язливий і неформальний. За потреби все пояснять і направлять. Люди не просто роблять бабки, а прагнуть розвиватися в своїй сфері, виходити за її межі й створювати нове. Компанія дає право на помилку, а корисні ініціативи заохочує.

Офіс має вельми креативний дизайн — заходячи в офіс, зразу видно, що власники компанії не сухі бізнесмени старого розливу, а, як то кажуть, натхненні entrepreneurs. У такому середовищі приємно працювати. Кухня, кавомашина, печивко (за рахунок компанії) — всьо чотко!

З мінусів: коли я працював, подеколи траплялися побутові нелади. Наприклад, кілька разів невчасно привозили питну воду. Незручно, звісно, однак, як на мене, це дрібниці, спричинені, певне, тим, що львівський офіс тільки відкрився. Можу припустити, що нині побутовий процес налагодився.

Конфлікти інтересів вирішувалися завжди задовільно для працівника.
Приміром, коли в мене (за станом здоров’я) виникла потреба працювати віддалено, менеджмент без жодних задніх думок пішов назустріч.

ЗП виплачували вчасно. Навіть один раз виплатили раніше (!), коли я навесні переїжджав на іншу квартиру й мусив сплатити незабутні комісійні львівських брокерів.

Всім можу порекомендувати Ergonized як сприятливий колектив, аби розвиватися, спілкуватися й працювати.